Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan zárjam ki újra a...

Hogyan zárjam ki újra a valóságot?

Figyelt kérdés
Volt derealizációs zavarom és kijöttem belőle de így nem érzem nyugodtnak magam, félek, szorongok, minden olyan élénk, és nem tudom mihez kezdjek mostantól az életemmel.

2022. szept. 24. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak szeretném ha újra kizárhatnám a valóságot mert ez a világ nekem nem való, csendre, nyugalomra, sötétségre van szükségem
2022. szept. 24. 20:28
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
Aludj egyet, én ezért szeretek aludni.
2022. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Úgy hogy elmész terápiára és feldolgozod azokat a problémaidat, amik miatt elsősorban derealizációs is lettel
2022. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Vannak szorongás ellen meditációs gyakorlatok (mentális gyakorlatok, nem valami ezo-spiri hokuszpokusz).

Ha za nem jön be, vannak beszélgetős orvosok (pszichológusok) és indokolt esetben tablettás orvosok (pszichiáterek). Utóbbiak kB csak akkor játszanak, ha ön- vagy közveszélyessé válsz a szorongás miatt.

2022. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!