Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alternatív valóságot teremteni...

Alternatív valóságot teremteni azért, hogy könyebb legyen feldolgozni valamit káros, vagy jó?

Figyelt kérdés
Például ha egy kérdésre nincs válaszunk, és mondjuk kreálunk egyet ami lehetséges is lehet akár a meg nem kapott válasz helyett, csak hogy tovább tudjunk lépni és az agyunk ne járja a köreit, káros, vagy pont hogy helyes megoldás?
2019. júl. 3. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha konrétabban leírnád. Ha valaki azt gondolja, hogy a halott hozzátartozója a mennyben van, ahol nagyon jó neki, azt általában nem tartják bolondnak. Más esetben viszont lehet beteges.
2019. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy baráti kapcsoaltban eltávolodtunk egymástól, a baráttól sajnos hiába kértem nem kaptam választ, én keresem a hibám magamban, más viszont fellibbentette, hogy szerinte egy családtag épített le róla puszta féltékenységből. Elfogadni ezt a választ félek hazugság lenne magam felé, mert nem tudhatom így volt e, vsizont tovább keresni a hibát magamban pedig már nagyon fájdalmas.
2019. júl. 3. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
#20.26 Ezen nem szabad görcsölni. Te próbáltad megbeszélni a dolgokat, a másik fél ebben nem volt partner. Akivel nem lehet kommunikálni, az vagy agyhalott, vagy fenékfej. Ezzel zárd le magadban az ügyet!
2019. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!