Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha pár hónap...

Az normális, ha pár hónap különbséggel kétszer kitöltöm a sématesztet és kicsit más eredmény jön ki? Pár kérdésre másképp válaszolok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon elérő dolgokra gondolok, csak kicsit másképp adom a pontozást a szüleimnek, meg ilyenek.

2022. szept. 26. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak töltöttem már, azok alapján válaszolok.

1-2 pont sztem belefér. Különbség hogy 6-ról 1-et adsz pontnak, vagy fordítva, mert akkor elfogult vagy. Vagy hogy 6-ról végül 3at adsz-e azt is érdemes átgondolni. De amúgy vannak benne állítások, ami szerintem változhat valakinél időszakosan, ha mondjuk volt egy depis időszaka, vagy krízisbe kerül és jobban függött másoktól.

Másik hogy pozitívan tekinthetsz erre úgy, hogy használ a terápia, és kicsit máshogy tekintesz már a környezetedre stb. :)

2022. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!