Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól érzékelem, hogy valóban...

Jól érzékelem, hogy valóban rosszul nézek ki?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok. Sosem volt barátnőm, nőkkel nem voltam "úgy", pedig már elmúltam húsz éves. Most beszélek egy lánnyal tinderről, de semmi önbizalmam sincs találkozni. Nagyon vékony vagyok, keskeny váll, idétlen nagy fej. Látott rólam képeket, meg említettem is neki a helyzetet, de attól tartok, képen nem megy úgy át a valódi helyzet. Le akarom mondani a találkát, mert semmi önbizalmam nincsen. Mindig azon agyalok, hogy ez biztosan csak az én fejemben létezik, de még 60 kiló se vagyok, úgyhogy valószínűleg nem.

Akik hasonló helyzetben vagytok, ti hogy birkóztok meg ezzel?



2022. szept. 26. 14:29
 1/8 Manócska1 ***** válasza:
szia,küldj képet mondok véleményt 42/nő
2022. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És mi van akkor ha annak a lánynak nem számít az hogy hogy nézel ki, és azért akar találkozni, mert vicces, kedves vagy és jól elbeszélgettek? Lehet találtál valakit aki igazán a belsődet kedveli és elszalasztanád ezt a lehetőséget csak azért mert félsz hogy nem vonzódik hozzád? Én is voltam már olyannal aki alapvetően nem lenne a típusom, de minél jobban megismertem annál jobban vonzódtam hozzá, hidd el sok esetben a fizikai vonzalom, nem csupán a külsőn alapul.

Másrészt meg ne ostorozd magad a külsőd miatt, biztos vagyok benne hogy egyáltalán nem vagy csúnya, ha meg nem te vagy a legszebb hát istenem mi van akkor? Semmi, ha ezzel a lánnyal összepasszolsz össze fog jönni veled, amúgy meg valakinek a vékonyabb a típusa.

Az viszont tény, hogy ha ennyire önbizalomhiányos vagy és mindig visszahúzódsz egy idő után megunja a bizonyítgatását annak, hogy találkozni akar veled és otthagy.

2022. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát már lemondtam a találkozót közben, úgyhogy mindegy is.
2022. szept. 26. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
De miért szabotálod magad? Egy tök jó dolog kisulhetett volna belőle, de te lemondtad, mert mi lesz ha...? Nehéz megküzdeni a félelmeiddel, de meg kell tanulni megfogni és eltenni őket a szekrénybe, mert ha sosem próbálkozol csak magad elől veszed el a lehetőséget, hidd el ha lesz majd pozitív tapasztalatod nem fogsz már így tartani ezektől. Menni fog, csak próbálkozz, ha meg így feszengsz kezdj el ismerkedni bulikban amikor van már benned egy kis alkohol.
2022. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Egyik oka az lehet, hogy maga dating appok mint Tinder nagyon rossz férfiaknak.

Nagyon kevés matchet kapsz, nagyon sok elutasítást kapsz, stb.

2022. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, én is így csesztem el a randikat. Máig gyászolom ezeket. Nekem magától nem lett jobb, javaslom terápiába menni. 49f
2022. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XD nem vagyok depressziós
2022. szept. 27. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor még tíz év a beismerésig. Nem akarom beléd dumálni, de csak rosszat írtál magadról. Ez ha nem is depresszió, de abba az irányba mutat. Nem fogadod el magad, az fel sem merül, hogy esetleg lennének pozitív tulajdonságaid is. Az is tipikus boldogságról lemondó depis szófordulat, hogy "úgyhogy mindegy is." De nem akarom beléd beszélni, lehet tényleg csak én látom magamat mindenki másban :-D
2022. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!