Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok! Ti hogy veszite...

Depressziósok! Ti hogy veszitek rá magatok a sportra? Vannak napok mikor még a napi teendőket is nehezemre esik megcsinálni. Titeket mi motivál?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Tisztítja az elmét a sport. Nekem ez bőven elég indok hogy tegyek az állapotom ellen.
2022. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Engem egyedül az motivál, hogy elérjem a buszt/vonatot.
2022. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én amíg az voltam, mondogattam magamnak, hogy a sporttól majd kicsit jobban érzem magam, és általában be is vált.

Válassz olyan sportot, ami leginkább szimpatikus számodra, különben tényleg nehéz megtalálni hozzá a motivációt.

Én futni szoktam zenével, a zene sokat dob rajta. Meg ha nincs is nagyon kedvem elindulni, úgy vagyok vele, hogy legfeljebb sétálok egy picit, aztán majd meglátjuk. Útközben pedig általában már könnyebben megjön a kedvem a futáshoz is, "ha már egyszer ott vagyok" alapon.

2022. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére itt Alföldön jók a bicikli utak plusz nincs busz se sok így ha menni akarok vhova muszáj bicajozni.es jó nagy körben jövök haza,H meglegyen a km. sportnak nm mondanám de kutyámat viszem sétálni,ő érte megéri kimozdulni. Ja és télen fa hordas az fincsi.
2022. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy.
2022. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Mi kosarazunk, a tömeges küzdés, bajtársias harc, az őrjöngés a pályán motivál! Szóval a társak segíthetnek!

Tavaly nagy nehezen elkezdtem futni is, az meg meditatív, és megnyugtat, de egy krízis miatt abbahagytam. Most próbálom magam újra rávenni.

2022. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
89%
Nekem iszonyú nehéz, és sajnos nem is segít ha ráveszem magam mégis. Azelőtt imádtam edzőterembe járni, most meg annyira nehéz minden gyakorlat, csak bohóckodom a vasakkal úgy érzem. A heti 5 fix leredukálódott heti 1 kínszenvedésre. A bérlet motivál, hogy ne hagyjam kihasználatlanul :'D
2022. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem az motivál hogy undorítónak érzem a testem ha nincs kisportolva, nem akarok megint olyan szarul kinézni hogy ne merjek utcára lépni.
2022. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!