Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos nagyon durva élethelyze...

Sajnos nagyon durva élethelyzetben vagyok,az idegesség,a stressz okozhatja a tüneteim?

Figyelt kérdés

Egész nap ideges vagyok, feszült,olyan mintha össze feszítenèm a hasam a mindenem,egész nap a haláltól félek,semmi nem köt le,semmi nem érdekel,csak fekszem,nincs takarítva,semmi sincs elvégezve mert nem érdekel.

Néha nagy levegőket kell vennem, testem minden apró részletère figyelek,hangom is remeg ....

Az élethelyzetem : találtak egy daganatot,vettek mintát,annak az eredményèt várom.

Rettegek.

Nagyon.


2022. szept. 27. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Persze, hogy a stressz okozza.

Nagyon sajnálom, ami veled történik. Van esetleg valaki melletted, aki a benned lévő érzéseket meghallgatná? Attól megkönnyebbülnél, ha beszélnél róla valakinek.

2022. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha úgy gondolod privátban írhatsz, én meghallgatlak
2022. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván. Mindenkit megvisel egy ilyen betegség lehetősége, a bizonytalanság. Próbáld magad aktivizálni, még diagnózis sincs, keress elfoglaltságot, beszélgess a szeretteiddel.

Még ha valóban baj van, akkor sem éri meg miatta rettegni, kezeléssel nagyon sok esetben gyógyítható, a halál lehetősége még nagyon messze van, lehet több évtized múlva, most meg még az sem biztos, hogy beteg vagy.

2022. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok senkivel erről beszélni.

Anyu és apu csak sírnak , ők is rosszul viselik,párom nincs,egy barátnőm van akivel erről tudok beszélni de neki is ott a férje az ikrei.

Nagyon nagyon rossz...ennyire ideges még sosem voltam ,és hiába szedek be nyugtatót,írt ki a háziorvos ilyen medazepamot vagy mit,semmit nem ér,talán annyit hogy úgy megyek tőle mint aki részeg 😞

2022. szept. 27. 15:53
 5/15 anonim válasza:
27%

3: nem biztos hogy beteg ?!

Hisz találtak egy daganatot neki amiből mintát vettek.

2022. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
5., lehet jóindulatú daganat is, az általában semmi különös problémát nem okoz.
2022. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki légy erős. Próbáld elterelni a figyelmedet, tudom, hogy ez ilyenkor iszonyú nehéz, de ez az egyetlen mód, hogy túléld a stresszes napokat, és ne süppedj bele a pánikba. Nagyon szurkolok neked, hogy pozitív hírt kapj. Nem vagy egyedül. Írd meg itt az eredményt, ha megvan.
2022. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙏🙏🙏
2022. szept. 29. 20:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény? Jól vagy?
2023. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jóindulatú a daganat ,nem is csinálnak vele semmit!

Nem mondom hogy teljesen jól vagyok de sokkal jobban, köszönöm !

2023. jan. 7. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!