Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen helyzetben mit lehetne...

Ilyen helyzetben mit lehetne tenni, hogy ezt enyhítsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval nem túl nagy a probléma dehát mégis könnyebb lenne ha nem lenne.:D

Az van, hogy bármikor amikor egy olyan fiúval vagyok aki számomra meghatározó és kajálni megyünk vagy meghív valamire akkor én ott nem merek választani (ezt az ételekre italokra értem) semmit mert valamitől szorongok. Ami nem tudom mi csak rossz. Magyarán nem tudom magam elengedni ilyen helyzetekben.


17/L


Köszönöm a válaszokat.


2022. szept. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

De tudni kell, hogy mitől szorongsz.

Lehet olyanokon, hogy ne nézzen malacnak, mert olyat vagy annyit eszel, esetleg az áron rugózol? Vagy nem mersz enni, miközben néz téged?

2022. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
17 évesen bulizni kell menni nem kajálni. 17 éves még gimis, nem való ilyen korban az étterem. Üljetek be a Burgerbe, majd menjetek valami buliba.
2022. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Gyorsétterembe szoktunk menni de ez a szorongás mindenre igaz. Mindenhol “ott van” bármikor amikor bemegyünk a boltba csokiért vagy bármiért utálok így én választani, sokkal jobban érezném magam ha ő választana nekem is. Szeretem a testem nincs azzal baj és azzal sem ha néz ahogy eszem, ár sem zavar. Csak úgy választani nem szeretek de ez csak élelmiszerekre igaz.
2022. szept. 27. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Otthon a szüleid mennyire engednek beleszólást a te saját életedbe? Lehet, hogy ők választanak helyetted?
2022. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es érdekes dolgot pendített meg. Vajon mitől van az hogy inkább elkerülnéd a választást? Lehet eddig mindenki helyetted döntött? Megmondta mit mikor hogyan csinálj?

Mi az az eredmény amitől szorongsz hogy választasz? Nem fog ízleni az étel? Félsz hogy otthagyod? Kidobott pénz? Rossz választás?

2022. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, a felsoroltak közül egyik sem. Inkább, hogy ő mit fog gondolni a választásomról. Nem választott helyettem senki soha. Meg attól is tartok, hogy valami félre mondok vagy annyira zavarban vagyok, hogy nem tudom kiejteni rendesen és megakad a nyelvem.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2022. szept. 28. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez általános önbizalomhiány. Meg kell magad győzni, hogy nem tudsz a hamburger meg a hagymakarika közül rosszul választani, és baromian nem ítélnek meg az alapján, hogy narancslét iszol-e vagy teát. A nyelvmegakadásnak elég csekély a valószínűsége, hányszor akadt már meg a nyelved a Mekiben? És ha megakad, akkor mi van?
2022. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!