Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket az antidepi nem tett...

Titeket az antidepi nem tett gátlástalanabbá?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedem, és gátlástalanabb lettem, meg leszaromabb minden téren. Mással is ezt teszi?

(SSRI, Scippa 10mg)



2022. szept. 30. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg előtte szorongtál betegesen mindenen, és most álltál be "normális", egészségesebb szintre.
2022. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh.....biztos vagy benne? mert én megijedek magamtól, egy fiú barátomat majdnem rávettem arra, hogy feküdjön le velem, ráadásul 1 évvel ezelőtt én utasítottam el, és nem az esetem, de napokig agyaltam ezen, mert csak szexelni akartam. Aztán utána összefutottam vele, nem mondtam semmit neki, de k*rvara elszégyelltem magamat. o.o Ilyet ezelőtt sose tettem volna, vagy kezdtem volna gondolkodni rajta komolyan. Illetve valami kleptománia jött rám, ilyet se tettem soha a büdös életben, eddig az erkölcsöm normális volt ....
2022. szept. 30. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért és honnan a bánatból lennék biztos benne, amikor nem is ismerlek és semmit sem tudok rólad? :D Azért írtam, hogy "valószínűleg". A legtöbb esetben ez lenne a magyarázat.

Ezeket a húzásaidat amúgy eddig nem írtad, így azért már kicsit más a helyzet.

2022. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ismersz, csak hogy tuti nem-e egy mellékhatás, ha extrém xdd

Nem mertem leírni a fentieket...tökre szégyellem magamat. Mindegy, ha még van aki tud, akkor pls kommenteljen ha átélt hasonlót. Úgyis beszélek majd az orvossal, de érdekelnek a tapasztalatok.

2022. szept. 30. 15:42
 5/9 A kérdező kommentje:
*nem kleptománia azóta rájöttem tévesen használtam a szót. de volt egy lenyúlós dolog, lopás nem egyszer, de nem is túl sokszor.
2022. szept. 30. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem előhozta a mániámat és később kiderült miatta hogy bipoláris vagyok, mindenképp mondd el az orvosodnak!
2022. okt. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, már elmondtam orvosnak. Szerencsére adagot se emeltek, meg mondta, h nem a gyógyszertől van.


Uuuh, az akkor nem lehetett kellemes meglepi, h kihozta. Olcastam rola, h mar genetikaban meglevo(?) bipolt, ami rejtve az antidepi ki tud hozni.

Neked ez egyebkent gyogyszer szedes alatt mennyi ido alatt jott ki? Van genetikai hajlamom ra, es emiatt fosok kicsit, amiota szedem.

2022. okt. 5. 01:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azért pár hónap kellett hozzá (kb fél év), meg sajnos a mánia és a depresszió itt nem váltják olyan sűrűn egymást legalábbis nálam, van akinél évekig csak depresszió van és egyszer csak a semmiből előjön a mánia.

Nálam akkor jött ki amikor adagot emeltünk akkor szedtem azthiszem 20mg-ot szintén scippából

2022. okt. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem bízok az ilyen gyógyszerekben. Pont ilyenek miatt. De még azokban az orvosokban se, akik felírják. Még hogy nem a gyógyszer okozza! Naná hogy ezt mondja. Hisz ő írta fel...
2023. márc. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!