Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Már semmi nem motivál, semmihez nincs kedvem. Ennek ellenére folyamatosan úgy érzem, unatkozok. Régen sokat festettem, rajzoltam, de most, ha belekezdek egy képbe, félbehagyom, mert soha nem tetszik, amilyen lett és csak csalódottságot és dühöt érzek. Másik hobbim az olvasás, de ahhoz sincs már kedvem, minden könyvbe csak belekezdek. Idén végeztem az egyetemen és elkezdtem dolgozni. Semmi másból nem állnak a napjaim, csak abból hogy vagy dolgozok, vagy arra várok, mikor kell újra dolgozni menni. Hiányzik az egyetem is, meg hogy folyamatosan kellett tanulni, és ez kitöltötte az életem...
2022. szept. 30. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez a depresezió jelei, próbalj szakembert keresni, vagy kitűzni új célokat magad elé.
2022. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Mindig lehet valami újat tanulni, képezd magad olyan témában ami érdekel és eddig nem merültél el benne mélyebben.
2022. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet az átállás visel meg, hogy 40 órában melózol és más világ, mint a sulis környezet.
2022. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!