Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni. Mit...

Öngyilkos akarok lenni. Mit csináljak hogy ne ez járjon a fejemben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Elegem van az egész életből. Sz*r volt a gyerekkorom, bántottak a suliba. Anyummal folyamat veszekedtem, ki akart dobni folyamatosan. Nevelőapám (enyhén szólva) nem kedvelt soha. Folyamatos elvárások a nyakamban amiknek nem tudok eleget tenni. Elvesztettem a munkám és azt az embert akit nagyon szerettem. A barátaim is elvesztettem és mikor kezdtem nagyon jó viszonyban lenni anyukámmal, meghalt. Próbáltam kimászni ebből költözéssel meg új barátokkal de nem ért semmit. Újra visszaestem.

Most a drog, az alkohol, frontin tart életben

De nagyon meg akarok már halni

Ilyenkor mit lehetne csinálni? Félek hogy megteszem egyszer és bántom azokat akik még szeretnek.

Voltak már öngyilkossági kísérleteim. Nem félek a haláltól.


2022. szept. 30. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja persze,csak várja az ember és akkor az hogy van hogy teszel is érte de mégsem nem jön semmi jó,
2022. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Énis így látom,semmi értelme ennek a világnak,egy dolog ami jó hogy van egészségem,ezen kívül semmi. Lehet mondani bármit de mi? A sok köcsög ember akit mindennap el kell türnőd? A csalódások. Majd lesz kapcsolatod bla bla. Ja persze aztán 2 év múlva annak is vége mert vagy megcsal vagy elhagy vagy történik vele valami,már annak sincs értelme. A hűség már rég nem létezik az emberekben,hitegetik az embert kiderül hogy a fele sem igaz. Itt már nem számít kivagy,ugyan olyan szarnak néznek. Szóval erről ennyit.
2023. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint élveztem az életem addig még meg nem halt közeli hozzátartozóm,ez a covid előtt volt,azóta mindennap egy szenvedés. 18L
2023. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

leírom a történteket hogy mi történt a kérdés kiírása óta, hátha valakinek segít valamit.


Nevelőfateromhoz hazaköltöztem és már olyan szinten nem voltam jól hogy megpróbálkoztam vele. A kórházban (pszichiátrián) kaptam segítséget, sokat. Meglett a diagnózis és beállítottuk a gyógyszereket. Elkezdtük a megfelelő terápiákat és már sokkal jobban vagyok. Vannak céljaim és nem látok semmit annyira negatívan.


Kérjetek segítséget mert nem szégyen. Máshogy nem lehet túlélni. Életet csak egyszer adnak, annak viszont jónak kell lennie

2023. jan. 20. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!