Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetséges vagy miért...

Hogy lehetséges vagy miért szeretem a depresszív hangulatú dolgokat?

Figyelt kérdés
És úgy önmagában a depresszív hangulatot. Mondok egy példát. Az életemből egy tél úgy telik el hogy nagyjából egész nap itthon vagyok és depresszív hangulatom van, viszont ha van akivel eltölteni az időt depresszíven annál jobb nincs is, ha van akivel megosztani a gondolataimat, ha van akivel depisen eltölteni a telet. Szóval én nem is szeretném ha boldogan, jól telne el az a tél, hanem úgy ha depresszíven de nem magányosan viszont valahogy mégis mert emberek társaságára sem vágyok ilyenkor viszont ha van/lenne egyetlen személy aki tényleg megért és legalább kicsit is hasonlóan látja az életet akkor az nagyon jól telne, az a baj az ilyesmikre visszaemlékezni rossz mert tudod hogy az eltelt az életedből és már sosem lesz olyan. Állandóan mindenki depressziózna ha úgy látná a dolgokat mint én de a depresszió nem feltétlenül rossz.
2022. okt. 1. 05:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a depresszió nem azt jelenti nálad, hogy nincs erőd kikelni az ágyból, nem fürdesz egy hétig, nem tudsz enni és meg akarsz halni.
2022. okt. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért szereted, mert ismerős. Talán a családodban mindig is ez a panaszkodás volt a trend és ezt szoktad meg. Ha nem vagy depressziós, csak ilyen pesszimista, negatív, akkor nincs ezzel semmi teendő.
2022. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a legjobb szó a melankólia. De nem a legegészségesebb állapot... Az a pont, amikor már azt gondolod, hogy a depresszió nem feltétlenül rossz, és szívesen sülledsz bele, már nagyon súlyos depressziót is jelenthet.
2022. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!