Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy mindent elfelejtek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig nem csak hogy nem volt baj a memóriámmal, de kifejezetten jó volt, azonban az utóbbi évek alatt eljutottam arra a szintre, hogy tényleg mindent elfelejtek. A rövid távú memóriámmal nincsen probléma, azonban olyan egy nap után minden kiesik, ami eléggé megnehezíti az iskolai tanulmányaim elvégzését. Szerintetek mi lehet az oka és hogyan tudnák segíteni magamon?
2022. okt. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Első lépés háziorvos és általános labor/vérkép készítése. Lehet valami vitamin/ásvány/nyomelemhiányod van.

Egyébként alszol eleget? Stressz alatt vagy? Attól is felléphet feledékenység.

2022. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A telekommunikációs sugárzás is okozhatja, az erre érzékenyeknek pokollá teszi az életét. Egyik tünet a memória, kognitív képességek leromlása.

Egy dokumentumfilm:

[link]


Ha panelben laksz, pláne ha a tetejére vagy közelébe kihlyezhtek mobil adót, esélyes, hogy rossz hatással van. 10 emeletes panelben van vagy 50 lakás, az összes wifi sugárzás összeadadódik.


Ne használj vezeték nélküli fülhallgatót, mobilod, amikor lehet rakd repülő módba (éjszaka legalább), wifi bluetooth eszközök helyett vezetékest használj (wifi internet helyett LAN kábel).


Youtube-n lehet rákeresni olyan videókra, hogyan lehet mérni az RF sugárzást, kézi készülékekkel.

2022. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem jó linket adtam meg:

[link]

2022. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aludni eleget alszok,valamennyi stressznek viszont valóban ki vagyok téve az iskola miatt, mivel nagyon utálok tanulni. Egyébként köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2022. okt. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!