Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van gond az alvásommal?

Miért van gond az alvásommal?

Figyelt kérdés
Becsukom a szemem és legalább kell 1 óra vagy több mire elalszok. Többször felriadok, ez után pedig nagyon nehezen alszok vissza. Amikor szól az ébresztő, úgy nyomom ki hogy nem is emlékszem rá. Amikor fel akarok kelni olyan, mintha mikroalvásaim lennének. Mintha nem aludtam volna már 1 hete. Egyszerűen visszaalszom, és túl is alszom magam.

2022. okt. 6. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem ugyanakkor fekszel le, nem ugyanakkor kelsz, nem kapcsolod le a villanyt alváshoz, gyakran mobilozol, számítógépezel a sötétben, túl sokat alszol, stb.
2022. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

A Magne B6 álmot próbáld ki, patikában vény nélkül kapható.

2szem este és reggelig folyamatosan alszom.

(Ezt onnan tudom, hogy Magne B6 álom nélkül 3-4szer megyek ki éjjel pisilni, ezzel a szerrel meg reggel 6kor, fél hétkor arra ébredek, h majd szétrobban a vízhólyagom... :-)

Majd írd meg kérlek, hogy bevált-e!

Sok sikert! Feri

2022. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem télen sokkal nehezebben megy az elalvás.

Viszont természetesmódon szerettem volna megoldani, hogy ne keljen gyógyszerekkel pihentetően aludni.

Így vettem évekkel ezelőtt kipróbálás gyanánt egy NREM – „mélyalvás” teakeverék 50g Gyógyfű készítményt.


Már az első használat után másnap délig aludtam, úgy, hogy 9 -10 alszom mindenféle trükk nélkül.


Próbáld ki a teakeveréket három gyógynövényből áll. rászokni lehetetlen, károshatása nincs sem rövid sem hosszútávon.


Máshonnan is megverheted, csupán azért linkeltem be, hogy tudd hogy mit keress.


Termék:

[link]

2022. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!