Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg mi a jele annak ha...

Lelkileg mi a jele annak ha valaki nem egészséges?

Figyelt kérdés

Annyi embert láttam már online térbe aki nyomja hogy ilyen lelki gondja van meg olyan... nagyon érdekelne már hogy egyes embereknek mit tartanak "lelki gondnak" tehát szerintetek mi az/mik azok amik nem nevezhetőek lelkileg egészségesnek!


Gondoltam ha már minden ötödik ember síratja magát akkor megkérdezem az embereket hogy mit tartanak annak, Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2022. okt. 8. 13:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet úgy kellett volna feltennem a kérdést hogy extrém eseteken túl (tehát öngyilkosság stb kivételek) na mindegy
2022. okt. 8. 13:51
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
190 cm vagyok és 65 kg. Egész nap alig bírok kikelni az ágyból. Egész nap a neten lógok. Nem dolgozom. Anyámmal élek. 33 éves vagyok. S€$r kedvem van minden nap, de nem bírok ellene semmit tenni. Mire vagy még kíváncsi?
2022. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát mondjuk, pszichiáterhez tudnál menni antidepresszánsért, és pszichológushoz terápiára, 1-es!
2022. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Az antidepresszánstól elbutulnék.
2022. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Elég sokan szednek, akikről nem is tudod! Nem mendemondáknak kell felülni, hanem szégyellni magadat azért, mert eltartatod magad az anyáddal ahelyett, hogy a legminimálisabban tennél ellene valamit. Sokra mész vele, ha most nem vagy úgymond "elbutulva".
2022. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen, sokra, mert ha összekapom magam, ebből még bármi lehet. De lebutult félzombiként már nem annyira.
2022. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
De nem kapod össze, csak eltartatod magad. Pont ahhoz kéne a gyógyszer meg a terápia, hogy ezt meg tudd tenni. Egyáltalán nem teszi lebutult félzombivá az antidepresszáns az embereket, épp ellenkezőleg: azért szedik, hogy élni tudjanak! Hogy tudna családban élni és dolgozni egy elbutult félzombi?
2022. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk alkoholistaként.
2022. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
A 2-es szerintem összekeveri az antidepresszánst a nyugtatóval, gyakori tévedés.
2022. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon más irányba ment a beszélgetés 😅 bár én hibám mert bem tudok fogalmazni, na mind1
2022. okt. 8. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!