Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik mentális betegség a...

Melyik mentális betegség a legrosszabb ezek közül ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 17:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%
Ha a hashtagesekre gondolsz, nekem bordim van meg bipoláris zavarom, hát nem könnyű az élet...
2022. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nekem is bipoláris van. Borzaszto tud lenni.
2022. okt. 10. 17:29
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem skizofrénia.
2022. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek a sajátja


Nekem a borderline

2022. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ezek közül egyik sincs. Én generalizált szorongásos szindrómás és depressziós vagyok.

"Imádjuk egymást....."

2022. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
A skizofréniát gyógyszerrel tünetmentessé lehet tenni. A bipoláris elég rossz, de van rá gyógyszer. A borderline-ra nincs. A szociális fóbián tud az ember maga is segíteni a saját határainak átlépésével. A mentális betegségek közül a legrosszabb az itt nem említett demencia.
2022. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
43%
a kezeletlen
2022. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A borderlinnak mik a főbb tünetei? Olyan érdekelne aki átéli !
2022. okt. 11. 12:31
 9/32 anonim ***** válasza:
34%

7es vagyok, egyebkent a szemelyisegzavarok nem tartoznK mentalis betegseg kategoriaba ezert sincs alapja az osszehasonlitasnak. Meg mindenki egyenien eli emg, es nem mindenkinek ugyanolyan sulyossagu. Plusz mig egy borderlineos allapotbol ki tudaz jonni kutarto tobb eves munkaval a skizofrenia meg hasonlo betegsegek nem fognak kikopni a betegbol.

Es hiaba a lepontozas, de mig valaki kezeletlen es azt se tudja mi a baja az sztem sokkal rosszabb, mint kuszkodni valamivel amire vannak eszkozeid meg jaraz vele terapiara , szedsz gyogysuert a tunetekre.


Kerdezo: borderline tunetekre ra tudsz keresni online.megtalalod ugyanazt, amit korvonalakban leirna valaki borderlinerol altalanositva. Bordereskent irom.

2022. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%

Véleményem szerint

1,skizofrénia

2,bipoláris zavar

3,borderline

4, szociális fóbia

Meg mondjuk az utolsó kettővel azért lehet szép eredményeket elérni,a szociális fóbiából akár ki is gyógyulni.

A skizofrénia és a bipoláris zavar viszont sose múlik el.

2022. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!