Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni egy depress...

Mit lehet csinálni egy depressziós, öngyilkosságra vágyó emberrel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
#10: Ez állandó vagy néha azért tudsz mosolyogni, nevetni, átmelegszik valamitől a szíved?
2022. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

#4-nek igaza van, a pszichológusom is ezt szokta mindig tanácsolni. Nem könnyű olykor, de muszáj csinálni. Van amikor csak rövid időre, de segít.


Kérdezőnek:

Hasonló a szitum kicsit....pszichológushoz kell vinni, aztán utána türelmesnek kell lenni, mert ez nem oldódik meg 1-ről a 2 -re. Folyamatosan erőfeszítéséket kell tenni, meg nagyon számít a környezet, hogy milyen emberek veszik körbe az illetőt.


Ki neked az illető?

2022. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11

Én is depressziós vagyok, semmi ilyenre nincs lehetőség. Ált. iskola 4. osztályában kérdezték tőlem miért nem nevetek egy viccen se. Később 12. osztályos koromba megtudtam hogy depresszióm van azóta a mai napig.

2022. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nehéz úgy életet élni,hogy megterhelőek az érzelmek megélése.Nekem példáúl a szorongás az ugyanolyan megterhelő mint a boldogság.Gyógyszert szedek erre,de az csak elnyom,betompít.Igazából így képtelen vagyok élni.Semminek nem örülök,csak várok.Igazábólnígy csak a szorongás és depresszió van.Immáron 20 éve.Terápiára járok 2,5 éve,de kb addig jutottunk,hogy kicsit jobban megértem ezt.Igazából ennyi.Sajnos van tényleg olyan,hogy sz orvos se tud segíteni
2022. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En csak vegleg akarom azt hogy a kicseszett lelkem nyugalomra leljen elhamvasszanak a hamvaimat mezőn réten szorjak szet vagy erdo mellett es ennyi boven eleg is. Nem sokaig akarok en mar kinlodni kinszenvedes orditanek mar nem a fizikai fajdalomtol a lelkitol kifejezni sem tudom. Volt evekkel ezelott kiserletem nyilvan korhaz stb de hosszutavon nem segitett alkesz lettem leszoktam a piarol a cigirol jartam orvoshoz szihomokushoz gyogyszereket orvosi utasitas szerint szedem es igy se jo egyszeruen mar nem nem es nem eleg itt fogom hagyni ezt a szar vilagot es bizom benne hogy vegleg megnyugvasom lesz en nem vagyok se hivo se vallasos istenben semmiben sem hiszek kapja be a tokomet azt.
2022. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!