Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy meg kellene...

Úgy érzem, hogy meg kellene halnom. Mivel tudom ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Járok terápiára, szorongásom, meg borderlineom van, antidepit is szedek.

A napokban kezdtem egyre többször szarul érezni magamat, öngyilkos gondolatok, meg düh. Lehet az is rontja a kedvemet, hogy nem jön össze a munkatalálás, túl sok érzelmi támogatást nem kapok, egyetemre is járok még, minden héten ingázok össze-vissza, hol a terápiára, hol egyetemre hol haza..

A napokban van interjúm, meg ma utazok, de elkapott valami depresszió (?), sírhatnékom van, de nem tudok, nem látom értelmét semminek, tegnap még jobban éreztem magamat, ingerült vagyok nagyon. Csak azt látom, hogy nem vagyok boldog semmivel kapcsolatban sem, mert sehol nem találom a helyem. De ma valami nagyon durván hatalmába kerített az érzés, legszívesebben beülnék egy sarokba és nem csinálnék semmit, vagy elkezdeném vagdosni magamat.

Tegnap kihagytam véletlenül egy szemet a gyógyszeremből, de amiatt csak nem lehetek ilyen rosszul...már az elmúlt napokban se volt minden ok.

Mit tudok most tenni, hogy legalább mára összekapjam magamat, elindulni alig tudok, úgy érzem a testem nem bírja, állandóan az öngyi jut eszembe.

Barátnőmmel nem tudok beszélni, mert dolgozik.

Mit tegyek? egyedül azt ismerem, hogy mozogni kell ilyenkor...de úgy érzem attól is rosszul leszek.



2022. okt. 11. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve most pszichológus nem opció, hetek múlva megyek hozzá, úgyhogy azt ne tanácsoljátok. addigra úgyis elmúlik ez és más bajom lesz.
2022. okt. 11. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:
A kihagyott gyógyszer tud panaszokat okozni. Ha elérhető az orvosod telefonon, akkor kérdezd meg, hogy mit javasol.
2022. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi. Kozben mar rendezodott vmennyire. Sajnks csak 14ig vannak. De legkozelebb felhivom akkor oket. Csak nem gondoltam, hogy ilyesmivel zavarhatom e ot, mmint a sajat lelki nyomorommal. Nevetsegesnek es szanalmasnak erzem magamat.
2022. okt. 11. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy lelkiismeretes orvos sem sértődik meg, ha olyankor keresed, amikor tényleg baj van.
2022. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megprobalom eszben tartani ezt. Csak nehez felmerni, hogy mikor van tenyleg baj. Mert hiaba komolyan rosszul vagyok, ha lehet estere enyhul vagy masnapra nyoma. Ha emiatt meg felhivom felek, hogy egy ido utan komolytalanul fog kezelni. De a masik, hogy felek h tenyleg megprobalok ongyilkos lenni.
2022. okt. 11. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg nehéz. Jó, ha ilyenkor nem vagy egyedül vagy ha van gyógyszered, amit ilyen esetben beszedhetsz. Nameg a másnapot meg kell előbb érni. Nekem alvás után mindig jobb, de alvás előtt nagyon magam alatt tudok lenni időnként.
2022. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

*nyoma sincs


Bocsi az elirasokert.


Altalaban nem szoktam masnak ezekrol beszelni, max egy baratnomnek, ha nem dolgozik, de neki is csak ritkan.

Nekem napkozben tetozik, de az alvas nekem is sokszor megoldja, de sokszor ha kimozdulok, csinalok valamit, jo tarsasagban vagyok, akkor az is jo. A cselekvesre nehez raallni, ami segit, meg sokszor melyponton nem is hiszek benne. De tudom, hogy ez idobe kerul, meg sose lesz konnyu ezeket csinalni. Na de asszem jobb ilyenkor megertonek lenni magunkkal, valakinek a laba torott, masnak meg a lelke.

2022. okt. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!