Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy 30...

Hogy dolgozzam fel, hogy 30 éves koromig semmit nem értem el az életben csak úgy dolgoztam de tulajdonképpen semmit nemtudok felmutatni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 30 vagy. Ha zavar téged, akkor változtass. Már holnap keress jobb szakmai képzést, kezdj el nyelvet tanulni, ilyenek... Tegyük fel 33 éves korodra szerzel informatikai végzettséget, 35 éves korodra 2 év tapasztalattal rendelkező szakember lehetsz, ami az informatikában jónak számít. Azzal már jó helyeket tudsz megpályázni.

De, ha nem akarod, akkor leélheted az életed a minimumon is, rengetegen csinálják. Nincs abba sem semmi. Max nem lesz saját lakásod, jobb kocsit ilyenek.

2022. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek nagy része így van ezzel. Ha ez neked probléma nem feldolgozni kell, hanem változtatni, keress másik munkahelyet, tanulj, hogy többet érj el.
2022. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Van aki 60 évesen hajléktalan. Ő mit ért el?
2022. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Van, aki meg 35 évesen multimilliomos felsővezető vagy mérnök.


Szerinted miben vigasztalja az a kérdezőt amit írtál?

2022. okt. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vigasztalni akartam, csak eszembe jutott, hogy az emberek nagy része nyomorban él.
2022. okt. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!