Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éltétek meg életetek...

Hogyan éltétek meg életetek leghosszabban legintenzívebben tartó deperszonalizációs időszakát? Mik voltak a tüneteitek? Én magam is ebben vagyok 2 éve 0-24 és már attól félek, hogy ez pszichózis…

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Őszinte leszek, nagyon rosszul. Végül csak a nyugtató segített.
2022. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

De ne aggódj, próbálj meg kimozdulni, nem gondolni rá, ez nem pszichózis. Azért segített a pszichológusom is, de utána újra jött az érzés, ciklikusan, próbáltam felidézni, amiket mondott, önnyugtatás, figyelemel terelés.. Jobbat nem tudok, de nekem úgy 10 év alatt elmúlt vagy lecsökkent annyira, hogy szinte "kinevetem" ha előjön, pedig azt hittem anno, sosem múlik el és megőrülök.

Fel a fejjel, egy jó pszichológus és ha esetleg kell, pszichiáter, gyógyszeres kezelés és jobb lesz!

Mondjuk én rájöttem, mi hozta elő nálam, rendbetettem az orvosom segítségével, szerintem ez volt a kulcsa a mostani tünetmentességnek.

2022. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 három hete szedem az antidepit de úgy érzem rosszabb a dp :(
2022. okt. 16. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Attól nekem is rosszabb lett, 5 hét után elhagytuk. Aztán másik, de az sem vált be. Csak felerősödött tőlük. Nyugtató bevált antidepi nélkül, de ahányan vagyunk, annyiféle megoldás..és ugye a probléma gyökerét lenne jó kezelni.

Szívből kívánom, hogy jobban légy, tudom milyen sz*r, de nem tart örökké, hidd el!

2022. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm! :) a leszokástól félek, pontosabban az elvonási tünetektől.. neked hogy ment?
2022. okt. 16. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát, mivel ez elég sok évet ölel fel, nehéz összegezni. Jobban lettem, sikerült a fősuli, találkoztam a párommal, sokat kirándultam, jártam pszichológushoz, egyre jobban éreztem magam, jobb lett az életem. Néha fel sem tűnt, hogy nem vettem be a déli adagot, szóval szóltam a dokinak, hogy szeretném letenni, ő is egyetértett (gyereket is terveztünk, ez is motivált). Elkezdtük felezgetni, negyedelni, szépen lassan elhagytam. A reggeli 0,5-öst, később 0,25-öt szenvedtem meg leginkább, de amúgy gördülékenyen ment a leszokás.
2022. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!