Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek férjem se százas?

Szerintetek férjem se százas?

Figyelt kérdés

Az orvosok szerint nekem a skizofréniánál durvább bajom van, Skizoaffektív zavar, de ő azt mondja ebből semmit se vesz észre.


Vezető pozícióban dolgozik, sok ember szereti őt, nagyon jó munkát végez. Bár a munkáján kívül senkivel se beszél. Párszor őt is behívatta a pszichiáter velem, mert úgy gondolták, hogy valami baja van.


Sok évvel ezelőtt bekattant, mert megcsaltam és kicsavarta a kezem. Nagyon furcsa volt a tekintete, mintha nem ő lenne. Azóta se emlékszik a dologra... Ezt nem mondtam el az orvosnak.


2022. okt. 16. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szegény férjed. Mondd el az orvosnak.
2022. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Sok évvel ezelőtt bekattant, mert megcsaltam és kicsavarta a kezem"


Mit vártál? Tortát süt neked cserébe amiért megcsaltad? :D

2022. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem arról van, szó, hogy egyszerűen ki kelt magából, hanem olyan pszichopata feje volt, mint egyik zárt osztályos csávónak, aki azt mondta ,hogy megfog ölni éjjel mikor alszom.

És semmire nem emlékszik belőle.

2022. okt. 16. 17:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Magánba jársz, hogy így toborozzák a betegeket? Laikusok nem tanulták felismerni a különböző pszichés betegségeket, tehát férjnek nem dolga észrevenni, ha nem pszichiáter. Megcsalást más férj sem díjazza. Szerintem a férjedet hagyják csak békén, nincs panasza, másoknak sincs panasza rá, akkor nem beteg, pont.
2022. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos élettani helyzetekben egyesek "idegösszeomlást" kaphatnak.

Zavaros tekintet, nem tudja, hogy mit beszél, mit csinál. Nem tudja feldolgozni a helyzetet. Akár ön- és közveszélyessé válhatnak.

2022. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
A férjednek egyetlen problémája te vagy!!!
2022. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy összevesztünk és szakítottunk. 10 percre rá felállt rám mosolygott, elkezdett vetkőztetni, mondtam, hogy nem akarom. Azt mondta nem érdekel. Jól megdugott. Pedig ez nagyon nem az a helyzet volt. Mondtam neki utána, hogy beteg állat vagy. Erre se emlékszik...
2022. okt. 16. 18:21
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

"A szkizoaffektív zavar átélése egy olyan állapottal írható le, mely ahhoz az érzéshez hasonlatos, amikor "ébren vagy és álmodsz" (vagyis a személy nehezen különböztetheti meg a valóságot a képzelettől)."

Szóval ha ez a diagnózisod, akkor honnan tudod, hogy nem te képzelted az egészet, amit "letagad"?

2022. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vannak képeim a bántalmazásról. Meg azért ha megdugnak valakit az nem képzelet
2022. okt. 16. 18:28
 10/15 anonim ***** válasza:
#7: Az gázlángolás, egyfajta manipuláció. Az összes férfi alkalmazza valamilyen formában. Tipikus "most nekem hiszel vagy a szemednek, drágám?"
2022. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!