Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szkizofréniával diagnosztizáltak a kórházban, szedek gyógyszereket, de ma rámírt a szomszéd az alábbi szöveggel:


Akartam írni Neked de nyilván nehezen kezdtem el a téma kényessége miatt. Esténként általában 2 óra magasságában gyakran hallunk kiabálni, ami régebben nem volt. Kérlek ezzel kapcsolatban konzultálj az orvosoddal mert számunkra nagyon kellemetlen a dolog. Természetesen tisztában vagyunk veled hogy ez nem szándékos. Mi csak azt kérjük hogy ha valamilyen módon ezt el lehet kerülni akkor kérlek tegyetek érte. Előre is köszönjük!


Egyébként én magam is tudom hogy kiabálok mert én magam is hallom. Egyébként a nap 24 órájában nagyon szorongok, téveszméim vannak stb lehet hogy egy ilyen formában jelentkezik.


De mit lehet ezzel kezdeni orvosilag?


2022. okt. 17. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a kezelőorvosodnak. Lehet h módositani kell a gyógyszeradagolást.
2022. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
te most a legrosszabb utat választottad. ne a gyk-n kérj segítséget.
2022. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De az orvosom nagyon kevés időt tud rám szánni pedig van több dolog amit meg kell vele beszélni.

Egyébként mindig hallottak jelennek meg álmomban akik gúnyosan néznek rám és még akarnak ölni

2022. okt. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!