Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinon kívül valami más?

Frontinon kívül valami más?

Figyelt kérdés
van másfajta gyógyszer ami hatott olyan jól mint a frontin szorongás esetében? nem szedhetem mivel szépen túladagoltam, kiskorú vagyok így biztos nem engednék hogy újra szedjem. ezenkívül ataraxot (hydroxyzine) szettem de nem segített egyáltalán. talán valami másfajta (vagyis nem benzo) ami segített nektek a szorongást csillapítani? olyan amit lehet floxettel együtt szedni. tudom hogy pszichiaterhez kéne mennem, majd fogok csak kiváncsi vagyok hátha valakinek van tapasztalata!

2022. okt. 19. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Én 10 év után tettem le az SSRI-t (csontfájdalom miatt hagytam abba), és azt tapasztaltam, hogy étrendkiegészítőket szedve, nem tért vissza a szorongás.


Ezek az étrendkiegészítők:

- D+K csepp

- omega 3 kapszula

- Multivitamin kapszula (Olimp Labs Vitamin Plus), ezt délután szoktam bevenni

(C vitamint is szedek)

2022. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# az emberek saját tapasztalatáról kérdeztem… nem kell rasszistának lenni
2022. okt. 19. 13:13
 3/11 A kérdező kommentje:
2# köszi, de egész életemben szedtem minden fajta vitamint de generalizalt szorongasos betegségen nem segített…:(
2022. okt. 19. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
A "Leszarom tablettát" ajánlanám a figyelmedbe. Más a hatásmechanizmusa, mint a Frontinnak, de vény nélkül beszerezhető és nem ismert olyan eset, amikor túladagolták volna. Garantáltan szedhető a jelenleg szedett gyógyszereiddel.
2022. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
4es bárcsak létezne a tabletta!
2022. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5: google 1. találata: [link]
2022. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos olyan hatékony szer nem létezik szorongás ellen ami felérne egy benzodiazepinnel. Antidepresszánsokat lehet hosszú távon szedni, de az orvostudomány szerint is kevésbé hatásosak a nyugtatókhoz képest.
2022. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
6os köszi :)) ilyet "szedett" az egyik volt kollégám
2022. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Két szemétláda megint leértékelt mindenkit, hogy gebednétek meg!
2022. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 manly ***** válasza:
Több van, pl a Relax
2022. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!