Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A mentális betegségek vezethet...

A mentális betegségek vezethetnek memória romláshoz és zavartsághoz?

Figyelt kérdés
Szörnyű a memóriám évek óta.. Nem tudok koncentrálni semmire és nem emlékszem a dolgokra. Küzdök dp/dr-el, generalizált szorongással, pánikkal és OCD-vel is.

2022. okt. 23. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen mert az agyad valószínűleg ezen betegségeid egyikével van elfoglalva. 24/7 évek óta.
2022. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Omega 3
2022. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Sosem voltam mentális beteg, de az utóbbi időben a memóriám az tekjesen zavart lett, feledékeny is voltam, kb demencia szintjén. Kiderült, hogy post covid. (Amiben előtte nem hittem, de a covidban sem igazán.) Mint kiderült, vmikor tünezmentesen estem át rajta, viszont az utóhatása a memória zavar, emlékezet össze-visszasága, szavak nem találása, és agyköd lett.
2022. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
3- hogyan derült ki? Vérvételből, antitest?
2022. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Antitest. Ez az agyköd ez iszonyatos dolog. Komolyan volt, hogy azt hittem, teljesen demens lettem. Egy ideig elfelejtettem folyamatosan írni,olvasni is. Semmit nem tudtam felfogni,minden info mintha keresztül ment volna egy szitán. Nagyon félelmetes volt!
2022. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
5-ös vagyok ismét: aztan a meglassul gondolkodásom hirtelen átváltott hipergyorba, mármint semmire nem tudtam koncentralni, nem volt bennem kitartás mindenbe belekezdtem stb. Mint aki hirtelen Adhds vagy milyen volnék. Teljesen az ellentéte volt, minden,mint amilyen vagyok. A post covid agyköd,memóriazavar, szerintem a legrosszabb minden covid dolog közül.
2022. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
A felsoroltakon kívül gyógyszer is okozhatja. Főleg a nyugtató.
2022. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!