Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségem lehet?

Milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy ez nem a valóság. Irritálja a lábam a zokni, szőnyeg meg a textil dolgok, főleg fürdés után. Néhány hang is nagyon idegesít pl. Kezdorzsoles, csamcsogas,"puszi hangja" de annyira hogy reflexből elorditom magam. Nagyon érzékeny vagyok, ha valaki egy rossz szót szól egyből elkezdek sírni, duhomet sem tudom kezelni. Empátiám sincs nagyon. Örülök ha valakit sírni látok. Viszont a valoeletben tényleg nem nézne ki belőlem senki ezeket, mert nagyon jól "leplezem" illedelmes, kedves, mosolygós vagyok. Van hogy kenyszeresen akarok kimondása egy hangot. Mindig is különc akartam lenni, ha valaki ugyanazt a filmet szereti mint én, nagyon idegesit.
2022. okt. 27. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Jaj istenem a végén a filmes rész az én vagyok... Az eleje nem nagyon igaz rám, de a vége igen. Én sem értem ha pl egyik barátnőm elkezdte nézni azt a sorozatot amit én akkor teljesen kiborulok. Pedig szeretem őket.
2022. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Asperger szindróma?
2022. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!