Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Téli depressziósok. Idén...

Téli depressziósok. Idén mivel fogjátok legyőzni a rossz hangulatot?

Figyelt kérdés
Én nagyon tartok az idei téltől. Nekem eddig két dolog segített. A családom (anyám és a párom) és a barátokkal való programok. Idén egyik sem lesz. Családom már nincs, anyám meghalt, a párom lecserélt egy másik nőre. A barátokkal meg legfeljebb egymáshoz fogunk tudni átmeneti, mert minden hely ahová szoktunk menni zárva lesz, vagy pl. korcsolya pálya ki sem fog nyitni. D vitamint már elkezdtem szedni, de nem hiszem, hogy csak az elég lesz.

2022. okt. 28. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Pizzával, baklavával és csokis fánkokkal 😋
2022. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Egészségedre. Én nem akarok tavaszra elhízni.
2022. okt. 28. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Én meg teszek az elhízásra mivel nálam teljességgel lehetetlenség.
2022. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Szerencsés vagy. Én ránézek egy sütire és máris feljön egy kiló.😀
2022. okt. 28. 11:16
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Badarság, csak beképzeled. Egyél normálisan, ne légy testképzavaros, mint én. Meg pasizz be. 😃 1,3 as voltam.
2022. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 héttel a szakítás után még nem igazán vagyok alkalmas a pasizásra.
2022. okt. 28. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Nyugi, eljön az ideje, ne légy szomorú. 🙂
2022. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Én zenét fogok hallgatni és táncolok (ha képes leszek rá). Mondjuk én bipol vagyok, egészen durva szintekre jutok a depis fázisban, de most ez az egy, ami tartja bennem a lelket, hogy imádok jó zenére ugrálni és táncolni + imádom nézni is, hogy mások hogyan táncolnak (videón). Más ötletem nincs.


Nekem még a masszírozás is nagyon sokat segítene (rengeteget), de abszolút nincs rá pénzem. Ez van.

2022. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Próbálok minél többet napon tartózkodni. Havi minimum 2x kimozdulni szórakozás céljából.


Ha középsúlyosnál mélyebb a depresszióm, antidepit kérek.


Ketilept, Lamolep, Pregabalin agyógyszerei..


Ebből 2 depresszióra is jó. Ketilept az egyetlen antipszichó, ami depresszióra is jó.

2022. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, le tudnád írni a tapasztalataidat ezekkel a gyógyszerekkel? Nekem is kéne szednem, de félek tőlük nagyon.

Milyen mellékhatásaik vannak? Akár privátban is beszélhetünk, ha gondolod. Köszi előre is!

2022. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!