Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jelentéssel bír ez a...

Milyen jelentéssel bír ez a mondat?

Figyelt kérdés

A segítőmtől kaptam egy minősítést (nem az első), amire nagyon ideges lettem és elküldtem a melegebb éghajlatra. Később bűntudatom lett és bocsánatot kértem. Erre jött tőle egy üzenet, amiben így fogalmazott

"Soha nem tudnék haragudni rád"

Mivel ez nem az első ilyen vitánk, hogy minősít, véleményt mond rólam, ezt hogy lehet érteni?



2022. okt. 28. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Megbocsátott, de fenntartja a véleményét.
2022. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
"H*lye vagy fiam/lányom, de én így is szeretlek"
2022. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem haragszik, de ettől még a minősítése ugyanaz.
2022. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezek szerint teljesen normális, hogy fájdalmat okoz a segítő?
2022. okt. 28. 17:11
 5/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
31%
Nem tudom mit mondott, ő ki, vagy milyen cég ez, milyen a mentalitása, van-e lelkiismerete, de akkor is ez a vélemény.
2022. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Igen, mert kisebb fájdalom az igazsággal szembenézni, mint folyton kapni az élettől a pofonokat, azért mert nem akarunk szembenézni az igazsággal.
2022. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Honnan tudja, hogy mi az én igazságom? Egy véleményben az ő igazsága és tapasztalatai vannak.
2022. okt. 28. 17:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan a foglalkozása, akkor nyilván sokat látott és ért hozzá. Konkrétumok nélkül erre nem tudok mást mondani.
2022. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta "szégyen, hogy nincs egy éttermed, mikor profin tudsz főzni."

Erre azt válaszoltam, utálom a szakmám és azért nem csinálom, mert rám kényszerítették, hogy ezt tanuljam. Erre ő " olyan vagy, mint egy elgázolt kutya, aki mindenkit megharap, azt is aki segíteni akar".

2022. okt. 28. 17:49
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#9: Ha tényleg kiemelkedően jól főzöl, akkor egyetértek a segítőddel. Ha csak középszerűen, akkor bátran keress olyan másik szakmát, ami jobban érdekel, több érzéked van hozzá.
2022. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!