Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kicsit bűntudatom van, mit...

Kicsit bűntudatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkahelyen nálunk úgy van, hogy ha végeztünk a munkával és szólunk a főnöknek, haza lehet menni. Viszont tegnap a főnököt láttam hazamenni, így nem mertem felhívni, két személy is mondta hogy nem kell telefonálni. De küldtem egy smst hogy hazajöttem, csak nem akartam telefonon zavarni és jó pihenést kivánok Neki. Vissza is írt hogy nekem is jó pihenést. De most én azon pörgök hogy ki vagyok rúgva. De nem akartam már otthon telefonon zavarni.
2022. okt. 29. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Miert lennél kirúgva, ha úgy jártál el,ahogy nálatok szokás?
2022. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Jelezted a főnöknek a jelezni valót, megtetted amit kellett. Kirúgni olyankor szokták a munkavállalót ha használhatatlan, felesleges vagy ha kárt okoz. Nincs értelme ilyesmin aggódni; az elbocsátás miatt onnantól kell parázni, hogy írásban eléd teszik a felmondást.
2022. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!