Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van ha megint rossz terapeu...

Mi van ha megint rossz terapeutát fogok ki?

Figyelt kérdés
Gyerekként, tizenévesen is rossz szakemberket fogtam ki (és most ne jöjjenek ide pörögni kis pszichológus hallgatók ezen). Egyik akivel a kardiológiai rehabillitáción beszéltem még türhető volt akkoriban. Nehezek a napjaim, nem motivál semmi, nincs kedvem semmire, attól tartok nincs rendes segítség! Végül csak a lassú öngyilkosság marad... 22/f
2022. nov. 5. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez előfordul, nem minden szakember jó és ha az is, nem biztos hogy olyan, aki neked megfelel és tud segíteni. Ezzel nincs semmi gond, 1-2 alkalom után ha úgy érzed, kereshetsz mást. Ha amúgy normális, erről tudtok is beszélni és még lehet ajánlani is tud neked olyat, aki jobban passzolna az elképzelésedhez.
2022. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szörnyű ignorancia van itthon a mentális betegségek kapján, kedvencem volt mikor főorvos azt mondja kardiológiai osztályon hogy "nem szeretem ha fiatalok depressziósak aztán antiderpesszáns, minek depressziósak?" meg "kényszergondolatok ellen foglalt le magad". Kedvencem még a "sportolj" "tanulj ki valamit" "tedd rendbe az életed" "járj társsaságba" Hogy a fszomba ha a depresszió meg miegyébb agyonnyom és csak arra vagy képes hogy a szobádban agonizálj?!
2022. nov. 5. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Másik kedvencem "szerezz egy nőt, az oxitocin a legjobb antidepresszáns" istenem de ütném az ilyet..
2022. nov. 5. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyennel találkoznál ismét, akkor hozzá nem kell menni többször, bármikor van lehetőséged váltani, 1-1 ilyen ne vegye el a kedvedet teljesen és ne add fel. Természetesen vannak normális szakemberek, akik használható dolgokat mondanak, nem közhelyeket.
2022. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most csak azon lettem dühös hogy az emberek jórésze milyen ostoba, ignorás és süt belőlük a szellemi sötétség itt kelet európában!
2022. nov. 5. 22:17
 6/8 A kérdező kommentje:
persze vannak intelligens emberek is természetesen
2022. nov. 5. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített, ha leírtam az érzéseimet. Aztán azt, hogy mire lenne szükségem. A te esetedbe egy jó szakemberre. Oké, lássuk neked mitől jó egy szakember? Ezt neked kell megfogalmazni. Ha nem olyan, amire szükséged van, akkor ne állj bele önmagad bosszantásába, hogy itt egy újabb díszfasz, akinek fogalma sincs a depresszióról. Keresek másikat és addig megyek, amíg találok egy számomra megfelelőt.
2022. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is megyek!

Debrecenbe pszichiátriára, nemtom jó lesz e ott..

2022. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!