Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy PTSD-s, depressziós,...

Egy PTSD-s, depressziós, szkizofréniás ember mennyire tud jól párkapcsolatban lenni egy bipoláris személlyel?

Figyelt kérdés
Működhet?

2022. nov. 7. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
ha kezeltek, simán
2022. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Szkizofréniás?


Mindenki skizofrénnek mondja, csak a dokik hívják szkizofrénnek őket.


Amúgy remek páros lehetnek. Csak gyereket ne csináljanak.

2022. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan lepontozhattok, de én bipoláris vagyok és volt skizofrén párom. A pszichiáter mondta, hogy ne legyen semmiképpen gyerekünk. És a skizofréniát tényleg s-sel mondják az átlagemberek, nyugodjatok szépen bele. Sz-szel a dokik mondják.
2022. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez most miért releváns? Nem mindegy?


Milyen volt a kapcsolatotok? Én nem tudom, hogy merjem elkezdeni, hiába van köztünk kémia.

2022. nov. 9. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4


Szerintem nagyon nehéznek ígérkezik. A bipoláris embernek is van depis fázisa és egy olyan skizofrén emberrel akar párkapcsolatot, aki szintén depressziós. Plusz mindkettő betegség a mai napig elmebetegségnek számít, szóval... nagyon súlyos betegségek.


De megpróbálni meg lehet. Nyilván.


A mi kapcsolatunk már 3 hónap után nagyon problémássá vált.


De nálatok ne legyen így.

2022. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
szerintem inkább nem, nagyon fontos, hogy az egyik fél tudjon támogatni. Én férjem is egészséges
2022. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Meg kell próbálni.Máskülönben sose derül ki.
2022. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!