Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyről kinek milyen...

JohnnyJackson kérdése:

Tündérhegyről kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már sokan feltették ezt a kerdest, de mindegyik már több éves és friss tapasztalatokra lenne szükségem.

Milyen bent az élet, mik a programok, hogy néz ki egy nap, és hasonlók


A problémám depresszió, bipoláris zavar, illetve borderline tünetek (19 éves vagyok)


2022. nov. 7. 22:17
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Mindenkinek más. Vannak csoportfoglalkozások, ha kell gyógyszer, akkor azt kap, pszichológussal, pszichiáterrel vannak beszélgetések, így tudom. 2 hét minimum a bent tartózkodás. Egyébként akik ott voltak és akik elmondták milyen, mind elégedett volt.
2022. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én nem feküdtem be (inkább heti terápiát és gyógyszert vállaltam), de az a doktornő, akivel ott beszélgettem nagyon felkészült volt, lenyűgöző volt a hozzáértése, pedig találkoztam már néhány lélekdokival.
2022. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen negatív. A felvételin kerek perec közölték, hogy nem fogom végigcsinálni a terápiát, úgyhogy nincs túl sok esélyem bekerülni, végül nagy kegyesen mégis behívtak. Utána persze ők írtak ki, mert annyira szorongtam, hogy amikor a vissza kellett volna menni a hétvégi kimenőről, az utcára nem tudtam kilépni. Heti 2x2 csoportterápia van, plusz a 3 nagycsoport, ezen kívül semmi, foglald el magad, nézz filmet, beszélgess vagy játssz a társaiddal. Vannak társasok, ez mondjuk pozitívum. A terapeuták provokálnak nagycsoporton, 60 ember előtt kell beszélned, bármennyire is szorongsz. Gyógyszereznek, de persze még véletlenül sem azt kapod, amire szükséged van. Nekem antipszichotikumot adtak, pedig semmi sem indokolta, olyan voltam tőle, mint egy élőhalott. 3 éve voltam bent, de nem hinném, hogy változott volna a helyzet azóta.

Van itt egy kérdés, a kérdező barátnője öngyilkos lett Tündérhegy után: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__.. (18-as válasz). Ezek után mindenki döntse el maga, hogy be akar-e menni vagy sem.

2022. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úh, 3#as, ez elég kemény!
2022. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!