Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nő nemű pszichológust nem...

Nő nemű pszichológust nem zavarja ha "degradálóan" beszélek a nőkről?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 18:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A depresszió már annyira leszív hogy még a lobomómiát is bevállalnám
2022. nov. 8. 19:12
 12/21 A kérdező kommentje:
Mondom ezt 100 mg SSRI mellett
2022. nov. 8. 19:13
 13/21 A kérdező kommentje:
Nálam hullámvölgyek vannak, tegnap még egész jól voltam.
2022. nov. 8. 19:14
 14/21 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem tudlak komolyan venni. Fel is hívtad már a doktornőt?

Mert hogy pár órája írogatsz a témában.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2022. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Fizetős videópszichológus, majd felkeresem mihelyt megkaptam a fizetésem. Az hogy komolyan veszel e a te bajod.
2022. nov. 8. 19:16
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

Így van, én tudom is kezelni az ezzel kapcsolatos gondolataimat, a választ meg is kaptam rá. Addig is nincs személyes, intim kapcsolatod valakivel, akivel tudsz beszélgetni a gondjaidról?

Sajnálom, hogy nincs olyan helyzetben az ország, hogy rendszeres elérhető legyen egy terapeuta és mondjuk olyan alap legyen, mint toalettre menni, vagy elugrani a boltba, vagy leülni 1 órát pihenni.

2022. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
17. Családtaggal nem akarok erről beszélni, ahoz kínos. Ismerősök meg úgy sem tudnak olyat mondani ami motiválna, úgy lehúzz a dolog hogy semmihez nincs motivációm, nőkhöz pláne nem.
2022. nov. 8. 19:23
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Értem. Remélem mihamarabb belépsz a gyógyulás kapuján.
2022. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%
Miért akarnál degradálóan beszélni a nőkről? Ha elkezdened elmondani minden k.nak a nőket egy normális férfi se hallgatná végig. Ha illetlenül beszélsz finoman jelezni fogja, valószínű rákérdez, hogy mi miatt vannak ilyen erős érzéseid és onnan is sok dolgot ki lehet hozni. De egyetérteni nem fog egy értelmes ember ha erre vágynál. Azért meg ha illedelmes keretek között mondasz valamit nem fog megsértődni azért mert nő
2022. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ha meg elpanaszkodnám neki hogy már nem bírom a depressziót és elegem van mehetnék a hasztalan osztályukra a sok szefó közé!
2022. nov. 8. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!