Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brutális depresszió, kilátásta...

Brutális depresszió, kilátástalanság, hogy lehet kijönni ebből?

Figyelt kérdés

Életem szerelme elhagyott, 6 éve voltunk együtt, én az életem is odaadnám érte, annyira szeretem, ő viszont közülte, hogy belőle eltűnt a tűz, más tetszik már neki.

Ez két hónapja történt, azóta minden nap estefelé előtör belőlem a zokogás, hajnali 2-3-ra sikerül magam álomba bőgni.

Nekem ő volt a mindenem, családom nincs, barátaim, mind elfogytak, az elmúlt években szinte mindenki elköltözött innen, ahol felnőttünk, szóval senkim sincs, senkivel nem tudok beszélni, senkire sem számíthatok.

Emellett egyedül kell megélnem saját lakás nélkül 200 ezres fizetésből, de olyan drágák már az albérletek és a rezsi, hogy annak is örülök, ha egyáltalán van mit ennem.

Igazából már csak meghalni szeretnék, de nincs erőm ahhoz sem. De nem bírom már ezt a fájdalmat.



2022. nov. 9. 17:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ráadásul van egy betegségem, ami folyamatos fizikai fájdalmat okoz, de nem látják el, már a háziorvos is azt mondta, menjek inkább magánba, de azt nem tudom megfizetni.


25 éves vagyok amúgy és nő

2022. nov. 9. 17:38
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Sztk-s pszichiáterhez kérhetsz időpontot.
2022. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ténylegesen segítene, vagy csak teletöm gyógyszerekkel? Nem eshetek ki a munkából, azzal a hajléktalanságot kockáztatom, nincs senki, aki segítene.
2022. nov. 9. 17:45
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
A pszichiater csak teletom. eloszor pszichologus, majd ha o ugy itelei tovabb kuld. van sztks is. de egyik sem ment meg, ne varj toluk nagy dolgot, minden rajtad all.
2022. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem "töm tele", javasol. Neked mint betegnek jogodban áll vissszautasítani a kezelést, bár azért első körben jó lenne megbíznod benne. Miért esnél ki tőle a munkából? Az antidepresszáns szép lassan javíthatna a hangulatodon, nem kell sem befeküdnöd, se semmi.
2022. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%

Nem ő volt életed szerelme.

Csak egy pillanat az életedben.

Engedd el.

Fájdalmas amikor véget ér egy olyan dolog amit szerettél , de ez a fájdalom el fog vezetni egy új dologhoz amivel valami új veszi kezdetét kitartás:)

2022. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Nem ő volt életed szerelme."

De. Képtelen lennék bárki mást így szeretni.


"Csak egy pillanat az életedben."

6 év... Az eddigi életem egynegyede. A legfontosabb negyede.


"Engedd el."

Próbálom. Látom, hogy van új párja, és komolyan mondom, örülök annak, hogy boldog vele. Inkább legyen boldog azzal a lánnyal, mint szenvedjen mellettem. De attól még ugyanolyan mocskosul fáj az egész.

2022. nov. 9. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Jajj ne már tudsz te nélküle élni.

Engedd el menni fog.

2022. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Persze nem siettetlek
2022. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nem megy nélküle. Én úgy terveztem mindent, hogy együtt öregszünk meg, Innentől semminek sincs már értelme.
2022. nov. 9. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!