Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem akarnak a pszichológ...

Miért nem akarnak a pszichológusok foglalkozni velem?

Figyelt kérdés

Szkizofrénia a diagnózisom, és ma a SOTE pszichológiai tanszéknél azt mondták ezzel nem tudnak vállalni.

Annak idején a Tündérhegyre se vették fel, mert azt mondták a feltáró terápia nekem nem megfelelő.


2022. nov. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki diagnosztizalt skizofréniaval?
2022. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SOTE Pszichiátriai Klinika.
2022. nov. 10. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Mert ingyenélő, megúszós népség, jámbor depisekkel szeretnek foglalkozni, meg bebenzózott szorongókkal, akikkel kellemesen el lehet fecserészni, vagy csak hallgatni és szakszerűen hümmögni.
2022. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Psycho ***** válasza:
11%

Kedves #3! Parádés általánosítás volt. Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg azért, mert a szkizofrénia súlyos betegség, és csak rendkívül magasan kvalifikált szakember tud segíteni? Nem hinném, hogy ez alapján egy komplett szakmát el kellene ítélni, biztos jó okuk volt rá, hogy kérdezőt elutasították.

Ha súlyos rákos megbetegedésed lenne, akkor a háziorvostól várnád, hogy meggyógyítson? Naugye. Többet ártana, mint használna...

2022. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Négyes, olvasd el figyelmesen a kérdés alatti leírást! Ha tanácsadó szakpszichológusok, vagy pőre pszichológia szakos diplomások utasították volna el, az nyilván más lenne.
2022. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Psycho ***** válasza:
0%
Ötös, olvasd el kérlek a kommentem még egyszer. Én arról beszéltem, hogy nem egy KOMPLETT szakmát kellene elutasítani, ahogy 3-as tette.
2022. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!