Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Részegen érzem magam "normális...

Részegen érzem magam "normálisnak"?

Figyelt kérdés
Kényszermozgásos vagyok (tikk), meg tök fura ember vagyok. De mikor betöltök olyan mintha normális ember lennék, pedig még csak részeg sem vagyok. Ha tehetném mindig ebben az állapotban maradnék! 22/ Még egy pár deci vodka aztán bármennyi embert elviselek! Mivel megszűnnek ezek a dolgaim..
2022. nov. 13. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyom értem,mi a kérdés,de próbálok valamit írni:

A szervezet szépen beáll erre az állapotra,amire te az érzéseid szerint terelsz.Csakhogy ez a teljes alkohofüggőséghez vezet,és ahogy idősödsz,egyre több szervei és mentális problémád lesz belőle.

Próbálj meg normális megoldást keresni az emberek elviseléséhez,ha ez neked amúgy olyan nagy gond.A pia csak a nyomorba dönt,tudom 22 évesen ezt még nehéz megérteni.

53F

2022. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok,és még annyi,hogy manapság nem olcsó a piálás,főleg a sok megdrágult élelmiszer,energia,meg minden más mellett'
2022. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha gazdag lennék kényelmesen ihatnék..
2022. nov. 13. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiába gazdagság,és ha még tellik is rá bőven,a szervezetet teszi gallyra,meg egy csomó másban gátol,pl. munkahely,munkavégzés,emberi családi kapcsolatok,autóvezetés,stb.,ez egész piálás egy egyre nagyobb terhet jelent,csak még ezt 22 évesen nem tudod.
2022. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Visszaveszed az egészséged
2022. nov. 13. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
oldja a szorongást. Mivel nem szorongsz ezért normálisan érzed magad. Ha lenne pénzed piálni akkor is zsákutca, fenntarthatoan állapot mivel a testi és mentális egézségedet is nagyon hamar tönkrevágja az alkoholizmus. Vannak a szorongásoldásnaj fenntartható fajtái, pl. antidepresszáns
2022. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*fenntarthatatlan
2022. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!