Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bele lehet halni a Frontin és...

Bele lehet halni a Frontin és a Rivotril egyidejű, azonnali, abbahagyásába?

Figyelt kérdés
(Frontin napi 1.5-2mg, Rivotril napi 2-3mg volt egy nap alatt bevéve, több, mint 5 éve folyamatosan.)

2022. nov. 15. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Csak kisebb rosszúllétekre számítsak
Szívroham kockázatát növeli
Stroke kockázatát növeli
Agyvérzés kockázatát növeli
Epillepsziás rohamokat idéz elő
A felsoroltak közül, az összes kockázatát növeli
25 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet. Szarullétet viszont okoz.
2022. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Epi rohamot okoz HAT.
2022. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván okkal szeded, úgyhogy nem kellene így letenni, mert a pszchikai állapotod kiszámíthatatlan lenne, főleg, az elvonási tünetekkel megfejelve. Beszéld meg az orvosoddal, és fokozatosan csökkentsd.
2022. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Az nagyon lehetséges hogy korházban kötsz ki.
2022. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Benne van a pakliban. Ezek nem cukorkák, hogy gondolsz egyet, és keddről szedra reggelre nem veszel be többet...

A leszokást csakis pszichiáter/addiktológus szakember mellett csinálhatod végig. Aki mást mond, az nem gondolkodik józanul.

2022. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

5-ös, ez azért így semmiképp sem igaz, mármint az utolsó két mondat.


Az viszont biztos, hogy csak csökkentve szabad/érdemes abbahagyni.

2022. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Kegyetlen elvonási tüneteid lennének.... amibe nem lehet belehalni bár inkább azt kívánja az illető, hogy bárcsak meghalna.
2022. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Én Xanaxot szedtem 20 éves koromban 0,5 mg-ot de azt is csak 2 hónapig. Saját magamtól tettem le, orvossal nem beszéltem meg, de az elvonási tünetek így is kegyetlenek voltak. De az biztatott, hogy ez csak elvonási tünet majd elmúlik. Tényleg el is múlt, bár azt hozzátenném, hogy azért én sem egyik napról a másikra tettem le.

Akkor most gondolhatod, ha már több mint 5 évig szedted, ha abbahagynád hirtelen, az milyen elvonási tünetet okozna. Nem hiszem, hogy testileg belehalnál, de lelkileg katasztrófa lenne. Ha tényleg le akarod tenni (mert minden jogod van hozzá) beszéld meg az orvosoddal, mindenképpen csak fokozatosan tedd le.

2022. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

8


"Nem hiszem, hogy testileg belehalnál, de lelkileg katasztrófa lenne."


Nem hiszem, hogy lelkileg lenne katasztrofális, éppen ellenkezőleg, testileg lenne az (iszonyatos szorongás). De belehalni nem nagyon lehetne.

2022. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
9-es Legalább a nyilvánvalóba ne köss bele tévesen. A szorongás lelki probléma.
2022. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!