Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a pszichológusotok unatkozik az ülések közben?

Figyelt kérdés
Az enyém sokszor kaparja a körmét, teázik, elbambul miközben mesélek, ha pedig befejezem a mondókámat, akkor nem válaszol semmit, vagy csak valami nagyon felszíneset.
2022. nov. 18. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Biztos, hogy így van értelme hozzá járni...?
2022. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt is érzem, hogy nem kedvel. De ezeket lehet hogy csak beképzelem a saját önbizalomhiányom miatt.
2022. nov. 18. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Ennyiből egy falnak is beszélhetnél. Az legalább ingyen van.
2022. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen, nálam is volt ilyen. Ásítozott, lehunyta a szemét és majdnem bealudt. Vagy teázott nálam is.
2022. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekem a legdurvábban már horkolt szegény, egy jó szakember hírében áll, amúgy tényleg figyelmes és reagens volt, még jó fej is, visszamentem hozza pár év után egy ülésre, azt már el is felejtettem, hogy hallókészüléke is volt. :D 80-90 éves lehetett, szegényt úgy kellet ébresztgetnem XXDDD nem hinnétek el
2022. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Esetleg befelé figyel...
ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Kútvölgyiben volt egy nő Balogh Kamilla Gabriella néven futott. Vagy 1 órát kellett várni mindíg pedig időpontra mentem. Végig a gépébe pötyögte amit mondtam mintha egy kihallgatáson lennék vagy a kávéjat szürcsölgette, ásítozott, időnként meg a családtagjaival telefonált a terapia alatt és folyton Laurának szólított. Még csak nem is hasonlít a Laurára a nevem. Botrányos volt. A 8-10. alkalom után nagyon meguntam ezt és megkérdeztem esetleg nincs e csoportterápiára lehetőség. Ekkor hiszteriázni kezdett, hogy mit képzelek magamról, hogy meg akarom határozni milyen tarapiára van szükségem. Én csak egy ártatlan kérdést tettem fel udvariasan. Azóta sem tudom mi baja volt de kihajított a rendeléséről. Nagyon sajnálom utólag, hogy nem fordultam betegjogi képviselőhöz mert elképzelni nem tudom mennyit árthat ez a boszorka a betegeinek. Ráadásul úgy cirkuszolt, hogy megkért ne menjünk ki az előtérbe. Mindezt azért mert ott már kamera volt és félt a következményektől.

Az ilyen unatkozó pszichológust ott kell hagyni. Semmi értelme csak az idődet viszi.

ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!