Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy egy súlyos...

Lehetséges hogy egy súlyos tévképzetek súlytotta elembeteg paranoid ilyen szinte tudná menedzselni a mindennapjait?

Figyelt kérdés
Önállóan éli az életét, fizeti a számlákat, csinálja a családi vállalkozását, ami nem is mehet rosszul, mert folyton külföldre utazgat.
2022. nov. 19. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Lehetséges.
2022. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Bérczesi Róbert, a Hiperkarma frontembere 5 éves kora óta paranoid skizofréniás, súlyos ocd-s és autista.


Azért drogozott 21 éven át folyamatosan, mert saját bevallása szerint akkor nem hallja a hangokat.


Ha elolvasod a könyvét (Én meg az ének), elég sokat ír erről..


Rettenetesen sajnálom őt, mert nagyon sokat szenved emiatt,valamint a paranoia miatt teljesen egyedül él.

2022. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem. Vagy igaz ez amit leírsz de a háttérben van valami csaladtag vagy elnyomott férj/feleség/pár akárki aki csinálja helyette az érdemi részt, vagy pedig egy aljas hazug elmebeteg projektál rá és terjeszti róla ezeket a diagnózisokat. Láttam már példát rá.
2022. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a rögeszméje hogy ő egy befolyásos politikus, és ezzel a szerepjátékkal posztolja tele a közösségi média oldalait. Illetve ha pl. egy repülő elszáll a feje felett, abból egyből kerekít egy sztorit, hogy őt a titkosszolgálatok figyeltetik, mert annyira retteg tőle a hatalom, mivel ő egy annyira befolyásos politikus.
2022. nov. 19. 13:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként elvileg méhészkedéssel foglalkozik, és jól is megy neki, mert folyton egzotikus helyeken nyaral. De amit a neten a közösségi média oldalán leművel, az alapján súlyos pszichiátriai eset.
2022. dec. 5. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!