Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is bad trip-je volt,...

Másnak is bad trip-je volt, amikor kábítószert fogyasztott?

Figyelt kérdés

Bosszant, hogy nem tudom, mi az, ami megtörtént, és mi az, amit csak hallucináltam.

Bizonyos értelemben szerencsés vagyok, mert annyira borzalmas élmény volt, hogy az első volt az utolsó alkalom. (sárkány)

Írjatok privát üzenetet, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!



2022. nov. 24. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Párszor
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem “csak fűtől” volt nagyon kellemetlen “pár órám”. Azóta nem használok kábítószereket. Nem éri meg.
2022. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nagy dózisú LSD után volt hogy rájöttem hogy azért ugrálnak ki ilyenkor az ablakon, mert a gondolkodás leállásával megértettem kb milyen lehet a halál. (Amúgy ennél komolyabb nekem nem volt..)
2022. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
elég kamu szagú a kérdés. sárkányokat nem szokás ecstasytól látni.. meg az elavult tankönyvekben van ez a sárkány sztori leírva, amit olyan talált ki aki 100% hogy életében semmit nem fogyasztott :D
2022. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Mindig ezzel a sárkánnyal jönnek. :D Ekitől pláne nincs ilyen.
2022. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem feltétlen #3. Nekem is volt hogy egy este kb 8-10 bogyót ettem meg egymás után (már nem emlékszem pontosan) aztán hazaértem és mint a gombától folyott-lélegzett minden. A fekete tv képernyő szivárványszínekben folyott-hullmázott és mellette a falon táncoló emberek, és mindenféle kígyók táncoltak. Ez régen volt, annyira nem tudom felidézni de ezt totálba láttam. Emlékszem arra is hogy becsuktam a szemem, és repültem dzsungelek, piramisok felett. És ez csak MDMA-s bogyótol volt. Persze a hallucinogének alapból el tudnak így vinni, de szerintem az extra nagy dózis miatt (discoból értem akkor haza) az MDMA is ilyen hallucinációkat okozott. Én elhiszem a sárkányt is, meg minden :)
2022. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Én szerettem volna többször mdma-t használni mert elsőre nagyon jó volt, de másodjára már nagyon szar, úgyhogy erről is le kell mondanom
2022. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Félreértés. Nem láttam sárkányt, csak ez az egyik beceneve az ecstasynak. Extasy, X, E, XTC, Adam, Eve, Love drug, Hug drug, Eki, kő, sárkány, Ekszi, bogyó, bogyesz, guruló felni, laszta, laszti, mosoly.
2022. nov. 24. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj hogy a mostani bogyók többsége nem is MDMA hatóanyagú. Amibe meg mégis van, abba is lehet más is. Tele vannak mindenféle dizájner drogokkal, új típusú szerekkel. Így már hiába is teszteli le az ember, mert arra se lehet hagyatkozni. Ez gyakorlatilag egy zsákba macska. Beveszi az ember azt vagy marha jó lesz - vagy épp keményen rosszul lesz.
2022. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
47%
#8 Nem is feltétlen rosszul leszel tőle. Hanem ezek a mostani bogyók nem tágitják ki magukat a pupillákat annyira. Viszont akkor nagy kimeredt szemeket csinálnak ami még másnap is látszódik. És sokkal levágosabb mint az mdma. Az csak a pupillákat tágitja ki nagyra.
2022. nov. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eki miatt nem igen lehetnek hallucinációid.

Nem szívtál rá füvet?

2023. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!