Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért öli meg az embert a...

Miért öli meg az embert a szerelem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem öli meg az embert a szerelem
2022. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Csak a gyengéket. Engem például nem ölt meg sem fekykorabsn, sem pedig amikor csúnya vége lett., 😂
2022. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Fénykoraban akart lenni.
2022. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem a szerelem öl, a szerelem hiánya... a felismerés hogy már nem kell az a mindent elsöprő vad és mély érzés amit a másik iránt érzel, hogy az aki vagy már nem jelent semmit annak akiért az életedet adnád, akiről azt gondoltad, hogy a nevével az ajkadon fogsz megpusztulni, akiről azt hitted lesz egy csomó kölykötök, nayg ház és kutya is meg hasonlók.

Ha szereted elengeded- mondják. Úgy tettem, de a szarházi pofáját még bevertem amikor jött a nőm cuccaiért. Életem egyik legjobb ütése volt, pedig megígértem nem balhézok, még csak otthon sem leszek. De ő is ígért valamit még korábban...

szerelem és öngyilkosság csak az idióta ponyvaregényekben jön be, bár az angol gyerek elég népszerű könyvet írta a témáról.

Engedd el, hadd legyen boldog, és meglátod kell hogy jöjjön jobb idő számodra is. Az öngyilkosság gyengeség, és ostobaság. Ráadásul rengeted kiadás az utánad maradóknak. Az élet dob néha ilyen kockát, de ha játszol el kell fogadnod hogy ez is megtörténhet.

Most van egy csaj, akivel olyanokat nevetünk hogy a könnyem kicsordul, aki okos, nyitott és még csinos is. Aki azt mondja ne rohanjunk, ki tudja mi lesz belőle, és ad egy olyan csókot hogy az ember szíve egy pillanatra megáll, félreüt, hogy egy pillanattal később újra rendesen dobogjon.

Hét hónapja nem voltam jól, de rájöttem hogy nem passzoltunk. Én szerettem, ő már mást szeretett. Hadd legyen boldog, mert csak így tudok én is szabadulni a arégi érzésektől, ha elfogadom a tényeket.

2022. nov. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4. Komolyan a volt csajod képes volt átküldeni az új csávóját a cuccaiért? Be se engedném...
2022. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!