Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször hallom ezeket a hangokat félek hogy megbolondultam nagyon félek?

Figyelt kérdés

nem merek rla senkinek se beszélni pár éve kezdődött de igazából nem is tudom mikor

eleinte csak hümögést hallottam de akkor is amikor egyedül voltam és senki nem volt velem először azt hittem csak nagyon elkalandozott a fantziám és hirtelen halucináltam

aztán embereket hallottam mintha motyognának vagy valaki kiabál hogy "hello hello" ami nagyon íjesztő volt főleg amikor egyedül voltam otthon ez mondtam anyáéknak is... különösebben nem foglalkoztak vele..


De az utóbbi fél éven egyre rosszabb többször hallom hogy "emberek" különböző hagon nők férfiak gyerekek beszélnek és hozzám de egyre rosszabb és csúnya dolgokat is mondanak nekem hog hülye vagyok nem érek semmit és hasonló dolgokat is néha csak azt hogy meg kéne magam ölni meg senki se szeret (amit nem értem mirt mert vannak barátaim) de egyre rosszabul érzem magam és egyre többször halom van hogy erre kelek fel hogy suttognak fülembe de nem látok senkit se azt hiszem tényleg kezdek megbolondulni félek hogy skizofrén lehetnék?? Nem merek erről senkinek se beszélni


19/L


2017. ápr. 17. 22:32
 1/9 anonim válasza:
33%
Valami ketye van az biztos. Azonnal pszichológus!
2017. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon-nagyon jó lenne erről egy pszichiáterrel beszélned.
2017. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is pszichológus.
2017. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de nem merek elmenni félek hogy azt gonolnák bolond vagyok illetve nem is tudom hogy erről hogy beszéljek másoknak :S

Néha nagyon zavaró már de általban mindig kétféle hangot hallok vagy egy nőét akinek furcsa módon de elég kedves hangja van és egy férfi szokott még általában a férfitől mindig kitör a frász

nem vagyok vallásos de amikor mr nagyon nem írom főleg este valamikor nem tudok emiatt aludni se volt hogy imádkoztam általában olyankor abbamaradnak a hangok de töbször volt hogy mitnha a női ordiált volna rám hogy "nincs isten nem ment meg senki.. bolond vagy.." és hasonlókat de van amikor csak számokat mondanak nagyon gyorsan össze vissza 2 5 6 7 4... értelmetlenül :S

nem tudom hogy kéne ezt bárkinek is elmondani anélkül hogy ne gondoljk hogy bolond vagyok

2017. ápr. 17. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáter nem gondolja, hogy bolond vagy, hanem kideríti mi a bajod, és annak megfelelően kezel. Másnak meg nem kell arról tudni, hogy pszichiáterhez/pszichológushoz jársz. Az a baj, hogy ezt te egyedül nem tudod megoldani, és ha félsz lépni, az állapotod továbbra is ilyen marad.
2017. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak túl vagy stresszelve és az okozza, de ezt tényleg csak szakember tudja megmondani. Szerintem érdemes lenne elmenned, mert így biztosan könnyebben tud javítani a helyzeten, mint ha még pár évet vársz vele.
2017. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallod nagyon para vagy. A hideg ráz tőled.

Nekem csak olyan szokott lenni hogy véletlenszerű időpontokban szellemet érzek (meg be is tudom tájolni hogy nagyjából hol van pl sarokban áll ágyon ül)de mivel nem látom és nem is hallom őket csak érzem ezért úgy vagyok vele hogy csak beképzelem. Bár elég erős érzés ez és már hárman is meghaltak itt abból egy konkrétan bent a házban... De már megszoktam ezt az érzést hogy random rám jön :D Néha még dumálok is nekik a semminek tulajdonképpen :D

De a te eseted enyhén szólva is ijesztő. Mivel vannak barátaid még csak azt sem lehet mondani hogy az agyadra ment a magány. Szerintem nézesd meg magad dilidokival mert mondhatod hogy nem vagy bolond de azért valljuk be épelméjű ember nem hall hangokat (Mondom én aki szellemeket érez :D dat irónia)

2017. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ugy tudtam h nem kellene elolvasnom ezt :) Szerintem is pszichológus. Ha nem tudod kihez járj, menj el először a háziorvosodhoz, benne biztosan bízol, ő majd ajánl pszichológust.
2017. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írtam neked privátban olvasd el.
2017. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!