Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit lehet csinálni?

Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Folyton azon jár az eszem, hogy disznókat vágnak le vidéken, és közben vidámak is az emberek. Én ezt nem tudom elfogadni, arra gondolok, bárcsak én halhatnék meg helyettük, amúgy is utálom az életet. De ezt nem lehet így megoldani, mégis folyton ott van a fejemben a gondolat a halott állatokkal pózoló-fotózkodó magyarokról, és hogy ez az egész szerintük normális. Főleg így télen brutális ez az érzés, nehezen is alszom el emiatt.

2022. nov. 26. 14:50
1 2
 11/12 Bogus20 ***** válasza:
Nekünk libáink vannak, húsukért tartjuk őket, jól vannak tartva, van tavacskájuk is meg zöld legelő. Aztán persze jön az idő amikor le kell vágni őket. Magában az állat megölèsèben semmi öröm, de utána mégis jó a hangulat, mert nagy munka az egész ès együtt dolgozunk, továbbá az hogy nagyon èrtèkes húshoz jutunk. Èletemben olyan finom levest vagy libapörköltet máshol nem ettem mint ami nálunk kèszül! Ès ez öröm ès becsülendő dolog hogy ez nekünk megadatik.
2022. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11 ez egy más történet
2022. nov. 30. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!