Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öncsonkítás általában a...

Az öncsonkítás általában a személyiségzavarosokra jellemző?

Figyelt kérdés
Borderline, talán bipoláris depresszió? Az utóbbi azt hiszem nem személyiségzavar. Azt mondják hogy a belső fájdalmat enyhítik ezzel, én diagnosztizált depressziós vagyok, akkor sem voltam képes megvágni magam amikor megpróbáltam elhagyni az antidepresszánst, egyszerűen a sejtjeim ellenkeznek hogy kárt tegyek magamban, pedig vannak az életemben komoly hullámvölgyek. Bár nekem relatíve békés életem van és szedem a gyógyszert, csak néha megzuhanok. Én inkább ittam vagy gyógyszereztem a negatív érzéseim ellen, néha gyógyszerre is ittam ami hatalmas hülyeség volt. Már nem iszom és leszoktam a nyugtatóról is, egyik sem hiányzik.
2022. nov. 27. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Én nem személyiségzavarosként is vágtam magam. A szenvedést enyhítette.
2022. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán tudják az okát. Mindenesetre valami abnormális dolog, mert ellene megy a biológia törvényeinek.
2022. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!