Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha öngyilkossági...

Mit tegyek ha öngyilkossági hajlamom van de pszichiátriára időpontot csak február közepére kaptam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem jobb önként bekerülni minthogy kivárjam.tényleg nem fog menni
2022. nov. 29. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Miért akarsz meghalni?
2022. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ha ezzel besétálsz egy mentálhigiéniai intézménybe, biztosan találnak neked helyet azonnal.

Ezt nem tudom biztosan, de valahogy így képzelem el.

Vagy valamilyen krízis központot keress. Esetleg a háziorvossal beszélj, hogy sürgős segítségre van szükséged. Remélem normális házidokid van.

2022. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Aki tényleg meg akar halni, az nem beszél róla, szóval szerintem nyugodtan kivárhatod, de ha nem akarsz várni, menj maszekhoz, egy 20-as ért meg fog nyugtatni. Utána nyugodtabb leszel, mert látott egy orvos, ha nem csinál semmit akkor is .
2022. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nyugtatóval bírtam ki. Próbálj felíratni mondjuk Frontint a háziorvossal, mondd el neki, hogy mi az ábra.
2022. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!