Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leírnátok életetek legjobb...

Leírnátok életetek legjobb élményét? Amikor azt gondoltátok, hogy ezért megéri dolgozni, vagy azt gondoltátok, hogy "ez az igazi élet" és "most élek igazán". Amikor minden nagyon klappolt.

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy élethelyzetre pl. nyaralás életeted szerelmével anno 2000-be Cypruson, mikor meztelenül usztatok a tengerbe vagy amikor a haverokkal Ibizán reggelig szórakoztatok és nagyon boldogok voltatok, vagy esetlegt mikor megtértetek stb.

2022. nov. 30. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon nehéz dolog egyetlen egyet kiválasztani, de mindenképp választanom kéne akkor életem azon szakaszát mondanám, amikor rendészetre jelentkeztem.

Hihetetlenül céltudatosan indultam el az úton, nagyon sokat dolgoztam az erőképességemen, és mind ezek mellett volna boldog.


Ma már ez csak emlék, hiszen már a rendészet sem érdekel mint szakág, és maga az iskolától sem kap el a gyönyör, akár még a gondolatától is elkap a láz.

2022. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Az az időszak nagyon boldog volt az életemben, mikor megtanultam, hogy kell helyesen ragozni. Libabőrös lettem, mikor le tudtam végre írni, hogy 2000-ben ill. mikor megtudtam, hogy a tengerben szokás úszni, nem pedig a tengerbe. :)

Akkor is nagyon boldog voltam, mikor végre megtanultam helyesen leírni az országok neveit, így azt is megtanultam, hogy Ciprus az baromira nem Cyprus. :)


Ezek fantasztikus pillanatok voltak.

dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!