Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogamzásgátló okozhat kb...

Fogamzásgátló okozhat kb idegösszeroppanást?

Figyelt kérdés

7 hónapja szedek fogamzásgáltót 4 hónapig szedtem Lindynettet de váltottam és 3.hónapja szedem a Novinettet. Most kezdtem el azt érezni h mindneki az idegeimen táncól néha sírni akarok néha pedig nagyon jó a kedvem

Menjek dokihoz és cseréltessek gyógyszert vagy ez el fog múlni?



2022. dec. 1. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Fogalomzavar. Az idegösszeroppanás az nem ez.

Viszont ez hangulatingadozás, és igen, okozhatja a gyógyszer. Hogy el fog-e múlni, azt nem tudom.

2022. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Nincs olyan, hogy idegösszeroppanás, mert az azonnali halállal járna. Olyan elképzelhető, hogy a hormonháztartásod kicsit össze van zavarodva, ami kihat az idegrendszerre is, és emiatt feszült vagy. A többit az orvossal kell megbeszélni.
2022. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21%
Igen, elmulik, ha leteszed azt a vackot! Majdnem 10 éven át szedtem, hangulatingadozas, depresszió volt... Mióta egyáltalán nem szedem, azóta szépen lassan múlnak ezek :)
2022. dec. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!