Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy egy ember...

Létezik olyan, hogy egy ember "átesik" egy súlyos idegösszeroppanáson és a környezetében élők nem veszik észre?

Figyelt kérdés
Túl lehet egy ilyen dolgon lendülni teljesen egyedül?
2021. aug. 17. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Letojják a szenvedést, nyugi... És még szép, hogy egyedűl kell megoldani!

Azért annyira nem hiszem hogy súlyos, esetleg te érzed annak!

Van aki hisztérikus típus, én is... A bolhából is elefántot csinálok, millió krokodil könnyel....

2021. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy ember kifordul önmagábol azt álltalában észre szokták venni.
2021. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszik, de nem mindig tudják, hogyan segítsenek. Van, hogy nem is akarnak róla tudomást venni. Nem csak azért, mert mondják letojják, hanem van, hogy nekik is fáj belátni, hogy te ilyen helyzetben vagy, és homokba dugják a fejüket. Anyukám is ilyen. Amikor vágtam magam, akkor simán azt hitte, hogy a polcsín csikart végig, pedig tök egyértelmű volt, hogy nem az történt, főleg úgy, hogy több vágást is ejtettem. Szerintem tudja, mi történt valójában, de neki is kényelmesebb elhinni a mesémet.
2021. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. aug. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!