Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendő abban az esetben,...

Mi a teendő abban az esetben, ha otthon idegösszeroppanást kapsz, rohamaid vannak és nem segít semmilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
Most ebben az állapotban vagyok. El kellene kezdenem szedni az új Anti Depresszánst, de már nélküle is olyan rohamaim vannak és olyan rossz emlékeim az elsőről, hogy képtelen vagyok rá. Van egy csomó xanaxom, egész hétvégén azt nézegettem, tényleg be akarom venni őket. Van sürgősségi pszichiátria? Vidéki vagyok. Vagy ha felhívom a gondozót és megmondom, Hogy nem bírom tovább itthon magamban, befektetnek?
2020. nov. 1. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp kérj szakember segítségét. Menj be/hívd fel, mindegy ahogyan neked jól esik, de ez nem normális állapot. Minél hamarabb kezelteted annál jobb lesz.
2020. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenkor mentőt szoktak hívni és mondani kell hogy azonnali pszihiátriai segítségre van szükséged. De ha épp rendel a házi orvosod mond meg neki hogy azonnal írjon egy beutalót a mentálhigénés gondozóba és küldjön egy betegszállítót. Addig pakolj össze. Befektetnek az osztályra. Én időpontra megyek befekvésre mert nem ennyire sürgős. De tudom mit érzel énis voltam így! Kitartást és mielőbbi gyógyulást.
2020. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban súlyos a helyzet, ajánlom, hogy a területileg illetékes sürgősségit keresd fel, aztán valószínűleg pár hétig bekell feküdj. Persze ez rosszul hangzik, de az "egész hétvégén néztem a xanaxot, de az antidepit nem akarom" az számomra sokkal rosszabb képet fest a jövőről.
2020. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!