Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt életetek legnagyobb...

Mi volt életetek legnagyobb törése?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt életetek legnagyobb törése és mi segített helyrerázódni? Jómagam is mélyponton vagyok, úgyhogy mesélj nyugodtan. Meghallgatlak.

#élet #depresszió #fájdalom #Életinehézségek #Lelki kiüresedés
2022. dec. 4. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Még gimiben mikor minden barátnőm egyszerre hagyott cserben

Azóta nem is nagyon voltak igaz barátaim, csak akivel így elvoltam, de bízni már nem tudok..

Ami segitett az az idő.. de nagyon sokáig bántott


Jelenleg: Szakitottunk a párommal és elég macerás ez az egész mivel még most is beszélünk néha találkozunk is de nem kellene :/

Sokszor bánt meg szavakkal, és már nem tudom úgy elnézni mint régen.

Valhogy csak megoldódik..

2022. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Mamám halála
2022. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Amikor rákos lettem.
2022. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3/3 komolyan mondod? Nagyon sajnálom
2022. dec. 4. 15:50
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Most a vírus ami teljesen tönkretette a maradék életem
2022. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Semmi gond. Túl vagyok rajta. De totál döbbenet volt, mert az életvitelem nem indokolta.
2022. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Mi a fene ez a lepontozósdi? Csupa normális válasz volt, hogy lezsnek ezek 0%-osak? Ugyanolyan válaszokat adok, mint mindig, és 75%-ról már 66 köré süllyedtem pár hét alatt. Valakik nagyon beindultak.


Talán 13 éves korom, a szexuális ébredésem körül, mikor rájöttem, hogy egy ritka születési rendellenesség miatt, amit borzalmaan félrekezeltek, alighanem soha nem lesz szexuális élményem. De mikor szüleim elvesztették tőzsdén az összes pénzüket ezidőtájt, az is konkurált vele.

2022. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Mikor megtudtam hogy a lányt akit szeretek bántalmazta egy olyan ember akit tiszteltem.
2022. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, te miért vagy mélyponton?
2022. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Senior Séf ***** válasza:
50%

Amikor elhagyott életem szerelme. Rengeteg felejthető kapcsolatom volt, s ha valami nem klappolt, mindig azonnal továbbléptem. Tehettem, hisz baromi könnyen ismerkedtem, és "el tudtam adni magamat". Egy baj volt ezzel; nem tanultam meg, hogy kell valakit MEGTARTANI. Pedig az a nehéz, nem a megszerzés. Így aztán természetes, hogy a csaj fél év után kiszeretett belőlem, és én tönkre mentem. Családilag, anyagilag egzisztenciálisan, egészségileg.

Régi történet, azóta boldog házasságban élek, és néha, ha látom a csajt faszbukon, elfog az undor. Nem is értem, hogy lehettem ennyire szerelmes belé, de tény, hogy megtörtént, és tény, hogy hatalmas krízist okozott.

2022. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!