Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt életetek legnagyobb...

Mi volt életetek legnagyobb törése?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt életetek legnagyobb törése és mi segített helyrerázódni? Jómagam is mélyponton vagyok, úgyhogy mesélj nyugodtan. Meghallgatlak.

#élet #depresszió #fájdalom #Életinehézségek #Lelki kiüresedés
2022. dec. 4. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Én mindenkit felpontoztam most csak azért is.:)

Nekem a legnehezebb volt amikor az anyám tönkre akart tenni, testileg lelkileg bántalmaztak batyjammal. Kizartam őket az eletembol mert mergezoek. Bízni emberekben sajnos nagyon nehezen tudok.

Ami segített: a hitem magamban és a kutyám és sok sok ima.

2022. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekem két törés volt eddig életem során. A szüleim válása és amikor bántalmaztak a gimiben.
2022. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Édesanyám halála, A kutyám halála. 😥
2022. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Amikor anyósom angyalkából ördöggé vált egyik napról a másikra, de konkrétan mintha kicserélték volna. Olyan szinten zaklatni kezdett valós és kitalált dolgokkal, hogy mikor a messenger fej megjelent a pulzusom ugrott. Ez ment másfél évig, míg olyan szintre kerültem miatta, hogy a lelki dolgaim fizikailag is durván kiütöttek rajtam. Ezt az időszakot megkoronázta az ő öngyilkossági kísérlete, aminek következtében elváltak útjaink(de ő rúlélte) és most próbálok felgyógyulni. Hhhhh
2022. dec. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Már az is nagy törés volt az életemben, amikor apám szexuálisan olyan dolgokra kényszerített éveken keresztül, amiket csak azért csináltam, mert azt mondta akkor szeretni fog. Én meg éheztem a szeretetért. Viszont az sokkal jobban megrázott, amikor színt vallottam anyámnak, ő viszont nem tett semmit, nem mondott semmit. Később pedig engem kényszerített arra, hogy bocsátsak meg apámnak, mert megváltozott, és szeret engem.
2022. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%
mikor olyan részeg voltam, hogy meleg létemre lefeküdtem egy nővel!
2022. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

16.

Ha nem csak trollkodsz, akkor kérdezem:

Ugyan mi baj van ezzel?

Én, ha hetero nőként részegen szexelnék egy másik nővel, legfeljebb kicsit szégyelleném magam, hogy ennyire berúgtam.

De azért törést nem okozna. :D

2022. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
#17 mert amúgy gusztustalannak tartom a 3,14 nát!nem értem a férfiak mit szeretnek benne! egy szép kemény fallosz, az igen, az szép!
2022. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

18.

Én is gusztustalannak tartom nőként, de azért nem kell az életedben törést okoznia. :D

2022. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pl65467 válasza:
0%
Már az, hogy megszülettem. Egy viszonylag ritka születési rendellenességem van. Ami egy egész életen át kísér. Második a szüleim válása. A harmadik az, hogy már általános iskolában teljesen szét cincáltak lelkileg. A negyedik pedig a mostanában elvégzett műtét rajtam. És még tudom hogy lesz.
jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!