Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos gondolatok veszélybe...

Öngyilkos gondolatok veszélyben tartanak mit tegyek?

Figyelt kérdés

23f Depressziós vagyok egy bizonyos dolog miatt ez kihatással van rám nagyon.

Az elmúlt hónapokban voltak öngyilkossági gondolataim és mostanában durvábban előjöttek.

Járok pszichiáterhez/pszichológushoz.

Szedek Ketileptet a gondolatokra és xanaxot.


Olyan nagy félelem van bennem hogy remegek belülről..

Nincs kedve valakinek beszélgetni? akinek voltak ilyen gondolatai..

Ma reggel nagyon azon voltam hogy meg KELL tenni nagyon kivagyok..



2022. dec. 6. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Lehet a gyógyszerek. Pl én nem járok sehova, és nem is szedek semmit. Minden nap van egy csomó ilyen gondolatom, és tervezgetem melyik módszer lenne a legtutibb ha úgy alakul a dolog. De én nem félek a gondolataimtól. Ha egyszer sikerül akkor legalább véget ér ez az egész.

Sajnos nem vagyok túl jó beszélgető társ, mert mindenkit csak lejjebb tudok húzni...

2022. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Pszichoterápia. Feküdj be valamelyikre. Ma már tényleg vannak jó helyek, ahol valóban segíthetnek. És sorstársakkal is tudnál beszélgetni élőben.
2022. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 020310192051759397 ***** válasza:
22%
írj prrivátban, de velem pont úgyan ez a helyzet.
2022. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

KEdves Kérdező, ha szeretnél valakivel beszélni, a Kék Vonal Lelkisegély szolgálatot ajánlom:

[link]

2022. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

Ha beszélni szeretnél valakivel szívesen társalognék veled... Voltak nekem is hasonló gondolataim

21/F

2022. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértelek,az élet nehéz a Legfőbb Jó nélkül.Nekem is az volt.Találd meg a végtelen Jót,ISTENt.De hogyan?Ahogy én is megtaláltam.Döntsd el, hogy megkeresed a Jót, aki a szeretet is,és minden Jó is.Szólítsd meg, imádkozz.Kérdd, hogy segítsen megtalálni Őt.Kérj bizalmat is felé.Az ÚR JÉZUS KRISZTUS ISTEN Fia,hozzá imádkozz,kérdd, hogy segítsen rajtad, Ő segíteni fog,aztán maradj is vele örökre.Ő Maga a szeretet és jóság.
2023. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!